Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten który z nas szydził że lachy nas ograniczają :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak pijany to na pewno nie Madas... On pije w trybie binarnym, albo wcale albo zgon :polew: Ty się nie nabijaj bo to duma że ekonomicznie chlam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty to ale masz nasrane :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 21:02_________________________________________________ oooooo to pięknie .... :kox: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko Niuniuś a Madas zazdrosny zaraz bedzie o co zazdrosny bo się pogubiłem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja od razu Cię wyczułem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co ten Adas taki skoromniś tu na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jak było w podróży Bartek chamie jeden ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale nie chce mi się już nie chcieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mówił że kulturę ma ...toć to zwykły cham i prostak :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na szczescie nie bo Ciebie nie bylo gnoju przekaż sobie znak pokoju
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i jak się podobała delegacja pewnie zniesmaczony jesteś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mocno przeczyscilo kieszen? w ogóle nie przeczyściło ... aaa piwko musiałem póki co kupić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Paweł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też mam bo mieszkam w Luboniu a bez tego tu ani rusz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo to znowu wydatki :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak naprawione i termostat wymieniony ( dzięki Musashini)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za co temu konusowi dziękujesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja już jestem ....- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
możemy przyjąć zakłady ale na poważnie wpisowe jakieś i tyle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja uciekam ... potem będę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co Wojtek- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gratuluje kolorku Alona- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to dobrze .... pogramy już w czwartek w tego badmintona - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00