Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki powiedzcie kto Was spłodził to Was pomszczę :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty masz nasrane w głowie aż tu w Luboniu capi :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tej warhlaki zesrane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wąchaj pałe gnojcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nam Ciebie nie za bardzo... :gwizdanie: hujaj się biologiczna pomyłko ale mu pocisnął
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Malutka
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Tak się boicie Warszawiaków a może to o nich sie martwicie właśnie to drugie .... boimy się o Warszawiaków
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wzajemnie wpadaj częściej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo kolację szykują ... bo ja np jestem głodny .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie jeszcze jadą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drugi ze spota
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no właśnie ... i ochronę jak będzie trzeba ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
zobacz coś takiego: http://allegro.pl/item651372952_pioneer_avh_p3100dvd_nowy_sklep_czestochowa.html http://allegro.pl/item653940507_avh_p4100dvd_nowosc_sklep_gliwice_raty.html http://allegro.pl/item650550236_pioneer_avic_f700bt_pl_menu_navi_ipod_usb_sd_dvd.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jakiś idiota ... niech ktoś Cię zawiezie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dmuchnij w alkomat- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
zgaduję: korki :gwizdanie: człowieku u nas korków nie ma prawie ... i wiara śmiga po mieście umiejętnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas będziesz w KC dzisiaj ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to pięknie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wojtek i cześć cała reszta bandy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nooo cygański spot- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
postawi po faworku- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czyli barowa tak jak u nas :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to byłoby fajnie ... - [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?