Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jestem w połowie
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no co za... najpierw Nas zapraszają, każą płacić za pobyt, a teraz jeszcze wariatami nazywają toż to komplement [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:03__________________________________________________________________________________________________OSOBY KTÓRE DEKLAROWAŁY SWÓJ PRZYJAZD NA SOBOTĘ PROSZĘ WPŁACAĆ PIENIĄŻKI ... CZAS DO ŚRODY !!!
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Świeżo wpisani, pewnie wkrótce zapłacą pewnie tak ...... to solidne osoby co nie Jarko Szkoda że kilka osób zasłużonych jednak na koniec się zdecydowały jak miejsc już nie ma .... następny zlot widać że na ok 130-140 osób trzeba robić .....[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 12:41_________________________________________________OSOBY KTÓRE DEKLAROWAŁY SWÓJ PRZYJAZD NA SOBOTĘ PROSZĘ WPŁACAĆ PIENIĄŻKI ... CZAS DO ŚRODY !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa ćwiczę i w między czasie zaglądam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co się dzieję ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dalej Bartek wpadaj na spota ... Wojtek ale u siebie w pracy nie toleruje ściemniania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa to ściemniasz w pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co jesteś w pracy i piszesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka JUa już po ciężkiej pracy co tam chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja się ostałem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no myślę że jedno wystarczy już mi się pomysł podoba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to dobre jest no pewnie że dobre
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadniemy kiedyś całą ekipą jeśli można- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć co tam porabiałeś- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo mnie nie było poważnie nie pojechałeś na spota- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oszczędni może- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na tylu chłopa tylko tyle kiszek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak są fajne oczywiście- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie trzeba bylo sie zenic ale moje życie jest również ciekawe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż w mordę kot mysz zdechnie .... witaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bo Ciekawe życie prowadzisz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uwierzysz że młody nam kit wciskał :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:34_________________________________________________ nie jedź szkoda kasy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooooooooo wilku mowa - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00