Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. no jestem w połowie
  2. no co za... najpierw Nas zapraszają, każą płacić za pobyt, a teraz jeszcze wariatami nazywają toż to komplement [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:03__________________________________________________________________________________________________OSOBY KTÓRE DEKLAROWAŁY SWÓJ PRZYJAZD NA SOBOTĘ PROSZĘ WPŁACAĆ PIENIĄŻKI ... CZAS DO ŚRODY !!!
  3. Świeżo wpisani, pewnie wkrótce zapłacą pewnie tak ...... to solidne osoby co nie Jarko Szkoda że kilka osób zasłużonych jednak na koniec się zdecydowały jak miejsc już nie ma .... następny zlot widać że na ok 130-140 osób trzeba robić .....[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 12:41_________________________________________________OSOBY KTÓRE DEKLAROWAŁY SWÓJ PRZYJAZD NA SOBOTĘ PROSZĘ WPŁACAĆ PIENIĄŻKI ... CZAS DO ŚRODY !!!
  4. aaa ćwiczę i w między czasie zaglądam
  5. co się dzieję ...
  6. dalej Bartek wpadaj na spota ... Wojtek ale u siebie w pracy nie toleruje ściemniania
  7. aaaa to ściemniasz w pracy
  8. a Ty co jesteś w pracy i piszesz
  9. siemka JUa już po ciężkiej pracy co tam chłopaki
  10. no ja się ostałem :gwizdanie:
  11. nie no myślę że jedno wystarczy już mi się pomysł podoba
  12. o to dobre jest no pewnie że dobre
  13. wpadniemy kiedyś całą ekipą jeśli można
  14. cześć co tam porabiałeś
  15. bo mnie nie było poważnie nie pojechałeś na spota
  16. na tylu chłopa tylko tyle kiszek
  17. jak są fajne oczywiście
  18. nie trzeba bylo sie zenic ale moje życie jest również ciekawe
  19. oż w mordę kot mysz zdechnie .... witaj
  20. no bo Ciekawe życie prowadzisz
  21. uwierzysz że młody nam kit wciskał :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:34_________________________________________________ nie jedź szkoda kasy
  22. oooooooooo wilku mowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.