Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na moje konto a co chcesz od mojego konta Wojtek :gwizdanie: zasiliłem Ci konto o 85zł spoko mały już nie będę Ci nachodził do następnego miesiąca
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
nie ma czegoś takiego jak prawdziwość przebiegu w tych autach ...szczególnie w polsce .... a i niemcy też kombinują ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki również
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na moje konto a co chcesz od mojego konta Wojtek :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
dobrze że Cię nie jebła szkoda auta byłoby
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w przyszłym tygodniu może jak zdrowie pozwoli
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
właśnie dlatego musisz z Bartkiem też być no będziemy przecież ...a gdzie mamy być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam zły jeszcze no trochę zły ale już lepiej ... ciesz się że Ci nie spadła ...bo szkoda latania po ubezpieczalniach [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 14:08_________________________________________________ no masakra znieczulenie bezcenne :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas też nie jest dzisiaj za tłoczno .... wiara na dupencje się wybiła w miasto ... siemka tak w ogóle Tomek
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
banda wariatów jedzie na ten zlot ...mamo ratuj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w porządku tylko pogoda mnie rozbraja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka chłopaki ...ja mam przerwę na obiad ...
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
bo do zlotu jeszcze kawałek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też to piszczenie Bartik przy skręcaniu z tego co czytałem to brak płynu w zbiorniku wspomagania albi sprzęgiełko alternatora czy coś takiego ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok ja zdążę mam autostradą z 10 min właśnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic się nie wykruszyła tylko po towar znowu byłem [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:44_________________________________________________ ja to nawet dzisiaj mógłbym :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w końcu Wam pokaże gdzie raki zimują
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty Nikuś jak się trzymałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze ale ponura pogoda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty gdzie sie podziewasz chopie ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo jest jednak ktuś a dzionek mija sobie powoli i przyjemnie ... [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 09:59_________________________________________________wstawać lenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 08:59_________________________________________________a tu co takie tłumy .....
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Łukasz na pewno zrobisz bardzo dobrze i nie będziesz żałował .... Motul Specyfic 505.01 to bardzo dobry olej do Twojego motoru .... zobacz ilu jest zadowolonych ludków na forum.... nie oznacza to że Castrol jest słabym olejem ... bo jest bardzo dobrym tylko zdarzają się często podróbki .....
- Nowicjusz - wątek powitalny