Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. na moje konto a co chcesz od mojego konta Wojtek :gwizdanie: zasiliłem Ci konto o 85zł spoko mały już nie będę Ci nachodził do następnego miesiąca
  2. nie ma czegoś takiego jak prawdziwość przebiegu w tych autach ...szczególnie w polsce .... a i niemcy też kombinują ...
  3. dzięki również
  4. na moje konto a co chcesz od mojego konta Wojtek :gwizdanie:
  5. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobrze że Cię nie jebła szkoda auta byłoby
  6. w przyszłym tygodniu może jak zdrowie pozwoli
  7. właśnie dlatego musisz z Bartkiem też być no będziemy przecież ...a gdzie mamy być
  8. jak tam zły jeszcze no trochę zły ale już lepiej ... ciesz się że Ci nie spadła ...bo szkoda latania po ubezpieczalniach [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 14:08_________________________________________________ no masakra znieczulenie bezcenne :gwizdanie:
  9. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka RFS
  10. u nas też nie jest dzisiaj za tłoczno .... wiara na dupencje się wybiła w miasto ... siemka tak w ogóle Tomek
  11. banda wariatów jedzie na ten zlot ...mamo ratuj
  12. a w porządku tylko pogoda mnie rozbraja
  13. siemka chłopaki ...ja mam przerwę na obiad ...
  14. bo do zlotu jeszcze kawałek
  15. ja też to piszczenie Bartik przy skręcaniu z tego co czytałem to brak płynu w zbiorniku wspomagania albi sprzęgiełko alternatora czy coś takiego ....
  16. ok ja zdążę mam autostradą z 10 min właśnie
  17. nic się nie wykruszyła tylko po towar znowu byłem [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:44_________________________________________________ ja to nawet dzisiaj mógłbym :gwizdanie:
  18. ja w końcu Wam pokaże gdzie raki zimują
  19. a Ty Nikuś jak się trzymałeś
  20. kurcze ale ponura pogoda
  21. a Ty gdzie sie podziewasz chopie ....
  22. ooo jest jednak ktuś a dzionek mija sobie powoli i przyjemnie ... [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 09:59_________________________________________________wstawać lenie
  23. cześć [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 08:59_________________________________________________a tu co takie tłumy .....
  24. Łukasz na pewno zrobisz bardzo dobrze i nie będziesz żałował .... Motul Specyfic 505.01 to bardzo dobry olej do Twojego motoru .... zobacz ilu jest zadowolonych ludków na forum.... nie oznacza to że Castrol jest słabym olejem ... bo jest bardzo dobrym tylko zdarzają się często podróbki .....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.