Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na lody w taka pogode? [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 17:13_________________________________________________nie lepsze te w sypialni? lepsze ale to nie dla mnie ostatnio :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja zaraz jadę z rodzinką na lody do MC Donalds :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej jest już w domu ... cześć wczystkim .... pod M1 jest ok ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już wyjeżdżam powoli
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko Adrian zerobiłem to bo sam byłem ciekaw jak wygląda mapka regionalna zlotu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY RADOMSKIE
haha bo ja każdego z Was pomnożyłem przez 2 a z tego co teraz widzę to prawie wszyscy jedzieta sami ...poza Ozix i Brynią [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 13:09_________________________________________________Madas + Weronika + Julka (2lata) - POZNAŃ Iverson - POZNAŃ Gregory - GLIWICE Musashi - POZNAŃ bieniek - POMORZE Pawel_poznan + Pati + Julka (2lata) - POZNAŃ Wihajster + 1 - B-B Młody84 + Tetis - POZNAŃ Malutka:)+ 1 - POZNAŃ Łepski - POMORZE Adrian Matracki - RADOM Pepin + Agata - POZNAŃ Wentyl + Kamila + Patrycja (2lata) - POZNAŃ Mackom + Marcin - POZNAŃ Kuredu + Paula - POZNAŃ Alona - POMORZE Tom77 - WARSZAWA Deszcz + Aldona - POZNAŃ Adecneo + 1 - WARSZAWA Trzeniu + Marzena - KRAKÓW Nike21 - POZNAŃ Suli - WARSZAWA Flyer - WARSZAWA Adas + 1 - POZNAŃ Cuber + 1 - KRAKÓW Poziek + 1 - WARSZAWA Lukas - WARSZAWA Proton2 - B-B Pablo + Agnieszka - KRAKÓW Sławeq - RZESZÓW Tomeks32 + Ola - POMORZE TrueOgre + Zuza - KRAKÓW Kaśka + Przemek - RADOM- WARSZAWA jaca.13 + Monika - POMORZE Jarko + Agnieszka + Amelia(1,5roku) - KRAKÓW Malik - WARSZAWA Hugo - LUBLIN adaho + Oskaro - WARSZAWA spanky + Ola - WARSZAWA Gili + Gosia - POMORZE Fazy + Lodówa A4 - POMORZE Adadur - POMORZE alvaro - POMORZE bartek1605 - ŁÓDŹ Michał - RADOM Marcin j + Iwona - KRAKÓW - MAŁOPOLSKA Spetsnaz + Karolina - WARSZAWA NIPPO83 - B-B Kerczi + Karolina - KRAKÓW Korzen - WARSZAWA Wojtekce + żonka + 2 - B-B Bartek1 + 1 - POZNAŃ oZiX + 1 - RADOM Ko$!oR + 1 - BEŁCHATÓW Miron78 + Dorota + synek - GLIWICE (rav) + 1 - WARSZAWA Maniek + Paula - KUJAWSKO-POMORSKIE SoMes + Marta - GLIWICE pre_pl + Magda - POMORZE Tomaszu - RADOM Duluki - POZNAŃ Bart-S + Gosia - POZNAŃ kuuuuba + karolina - ŁÓDŹ diman + kasia - GLIWICE MAJKI_3646 + żonka - GLIWICE ykk - TARNÓW- KRAKÓW Brynia+Ukcio - RADOM mcm00 - RADOM kokos+Beata - WARSZAWA Krzyniek - WARSZAWA mario1620 + 1 - POMORZE ono + 1 - WARSZAWA Rawak + Gosia - KRAKÓW- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja będę o 14- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
pamiętam jak wysiadał z górskiej przejażdżki :gwizdanie: wyglądał jak zbity pies :naughty: noooo cera mu zbladła- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale to zaczniecie jeździć jakoś wcześniej czy dopiero ok 16? pewnie ok 15 ruszymy ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok to będziemy w kontakcie ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spotkamy się pod M1 i pojedziemy oglądać miejsca .... gdzieś się stanie ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale o 14 ? i czy innym pasuje czy ew inna godz...?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba tak .... sam proponowałeś objazdowy .... to o ktorej i gdzie sie spotykamy? tak jak pisalem? 14:00 pod Norauto w M1? jak dla mnie może być- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba tak .... sam proponowałeś objazdowy ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no byliśmy na meczu a potem na gofry pojechaliśmy do Kurdów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale co zamknąć .... NK??- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kto Ci takie głupoty powiedział .... kto to słyszał żeby Mobil nier miał oleju z normą do PD- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masakra jakaś z tym zdjęciem z NK- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo kurcze to pewnie jesteś cały obolały co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka randkowicz wrócił- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zamykam kompa i będę leżał i oglądał ... do jutra chłopaki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciiiii- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok do potem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mów mi królu - SPOTY RADOMSKIE