Treść opublikowana przez Madas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlącz GG Bartik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
napisałem na poprzedniej stronie [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 23:13_________________________________________________a Wy nie na mieście ??- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj zapraszam na spoty w Poznaniu- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum zapraszam na spoty w Kaliszu i w Poznaniu- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj zapraszamy na spoty w B-B- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na spoty Poznańskie- Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszam na spoty Poznańskie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka Mlodzik a ja dopiero zasiadam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz pewnie gdzieś na miasto idą potrenować ale co innego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pewnie ćwiczy na kompie- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no wole ja i 5 dziewuszek kontra 6 dziewuszek :kox: :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mnie ręka boli .... i znowu fajna zabawa i znowu Kurde wygrał ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam powoli na te gokarty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no fajna zabawa jeździłem na śniegu :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może mu się nie opłacało u nas w lato jest kilka w mieście torów ale ten na który my idziemy jest jeden z lepszych w Polsce o ile nie najlepszy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
właśnie nie wiem czy będę no musisz się postarać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najgorsze jest to że nadal kropi ... ciekawe czy będzie tor otwarty- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na zlocie możemy zagrać jak wpadniesz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no poszedł grać w badmintona- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też właśnie z badmintona wróciłem ...grałem z żoną ale deszcz nas złapał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć pusto bo wszyscy zrzucają wagę na gokarty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Wy co tak piszecie dziwnie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00