Treść opublikowana przez Madas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wojtek jak będzie kiepawa pogoda to uderzaj do KC ....
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dokładnie tak jak pisze Kuredu ... przerabialiśmy to całkiem niedawno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie fajnie byłoby jak by ekipa była duża .... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za późno przeczytałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ja też się obijam ..... aaa zaraz idę po chleb ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo cześć Bartek co tak koleszko- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Słuchajcie : a może w piątek spiknąć większą grupę w Poznaniu i lecieć wspólnie do Piły ... bo i tak dużo osób na zlot jedzie z południa ..... ale by to wyglądało na np ok 40 aut sznurkiem jechać .... my do bukowiny od Krakowa mieliśmy już 24 auta i było miażdżąco ..... a z Poznannia wyjechaliśmy w 13 aut i już nam się mega podobało ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no część z nas będzie już tam od czwartku ale kilkanaście osób jedzie z Poznania w piątek w godzinach pewnie porannych.... proponuje kontakt z Nike21 on będzie najlepiej poinformowany .....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardzo dobra droga jest z Poznania do Piły i do tego fajny krajobraz .... tą drugą nie jechałem nigdy więc się nie wypowiem .... a kiedy się wybierasz ?? w czwartek czy w piątek .... można się zgadać w Poznaniu i razem uderzyć do Piły ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chłopaki pogoda się poprawia ... Jutro będzie jeszcze cieplej .... a w niedzielę spocik i wszyscy muszą być- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lecę chłopaki na miasto do potem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja też będę zaraz spadał bo sam nie będę ze sobą pisał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo to szybciutko ...pewnie odsypiać będziesz :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chłopaki o widzę Nikuś ma wolne od Ilonki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wieczorkiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w końcu do pracy Cię zagonili [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 18:56_________________________________________________spadam ...będę za jakiś czas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oo Nkiuś zawitał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak każdy w tym sporcie dodałbym do tego urazy :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i dobrze ważne że coś robisz i masz chęci- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo widzę swojskie klimaty .... ja dzisiaj ławeczki nie męczę tylko samą sztangę ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nie robota idealna ..... nie ma lekko niech się pomęczy a jak u Ciebie ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żyję ale ledwo zipie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00