Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Wojtek jak będzie kiepawa pogoda to uderzaj do KC ....
  2. dokładnie tak jak pisze Kuredu ... przerabialiśmy to całkiem niedawno
  3. właśnie fajnie byłoby jak by ekipa była duża .... :gwizdanie:
  4. za późno przeczytałem
  5. no to ja też się obijam ..... aaa zaraz idę po chleb ....
  6. oooo cześć Bartek co tak koleszko
  7. Słuchajcie : a może w piątek spiknąć większą grupę w Poznaniu i lecieć wspólnie do Piły ... bo i tak dużo osób na zlot jedzie z południa ..... ale by to wyglądało na np ok 40 aut sznurkiem jechać .... my do bukowiny od Krakowa mieliśmy już 24 auta i było miażdżąco ..... a z Poznannia wyjechaliśmy w 13 aut i już nam się mega podobało ...
  8. no część z nas będzie już tam od czwartku ale kilkanaście osób jedzie z Poznania w piątek w godzinach pewnie porannych.... proponuje kontakt z Nike21 on będzie najlepiej poinformowany .....
  9. bardzo dobra droga jest z Poznania do Piły i do tego fajny krajobraz .... tą drugą nie jechałem nigdy więc się nie wypowiem .... a kiedy się wybierasz ?? w czwartek czy w piątek .... można się zgadać w Poznaniu i razem uderzyć do Piły ....
  10. no chłopaki pogoda się poprawia ... Jutro będzie jeszcze cieplej .... a w niedzielę spocik i wszyscy muszą być
  11. lecę chłopaki na miasto do potem
  12. to ja też będę zaraz spadał bo sam nie będę ze sobą pisał
  13. ooo to szybciutko ...pewnie odsypiać będziesz :gwizdanie:
  14. co tam chłopaki o widzę Nikuś ma wolne od Ilonki
  15. siemka wieczorkiem
  16. w końcu do pracy Cię zagonili [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 18:56_________________________________________________spadam ...będę za jakiś czas
  17. oo Nkiuś zawitał
  18. to jak każdy w tym sporcie dodałbym do tego urazy :gwizdanie:
  19. i dobrze ważne że coś robisz i masz chęci
  20. oooo widzę swojskie klimaty .... ja dzisiaj ławeczki nie męczę tylko samą sztangę ....
  21. nie nie robota idealna ..... nie ma lekko niech się pomęczy a jak u Ciebie ??
  22. żyję ale ledwo zipie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.