Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ktoś mi powie gdzie i jak się tam wchodzi ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tu się wchodzi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926 ktoś wie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki to co wpisać Cię na listę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie Tomek :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nooo moja kartingowa ksywa :kox: no co Ty ....poeci :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to po bandach będziesz śmigał jak ja ostatnio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam za słaby póki co jezdem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tobie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive pokaż im jak się jeżdzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na bank pojedzie teraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dalej ...jedź z nami .... tu sami nowicjusze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no słyszałem on jest z Wawy to może być ciężko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty Ive jedziesz z nami na gokarty ????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze trzeba jechać tak żeby wygrać .... [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 22:57_________________________________________________a w wyścigu możesz puścić ze 2 -3 osoby w czasie 1go kółka a potem ostro jechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no ścigaj się tak żeby wygrać .... nie ma to tamto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej ja to nie mogę doczekać się poniedziałku :kox: normalnie będę wszystkich na bande cykał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo cześć Marcin .... no u nas dzisiaj taka spokojna poezja płynie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co tak oficjalnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka Mlodzik- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja czekam na Tetis .... i piwko już mam w lodówce :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:no:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co porabiacie justyna ceruje pościel a ja czekam aż skończy żebym mógł sie położyć no jasne :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co porabiacie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00