Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to kiepsko
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem ile jeszcze posiedzę :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co fajna ksywka Maluda no nie :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
no ale widzę że nie jest źle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema kto ? maluda a maluda to kto????? bo chyba nie ja ??? no chyba jednak TY
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widziałem widziałem .... i co wyczytałaś wszystko :naughty: ale zajrze znowu za trzy dni...kurde!! to chwile se dziś posiedze i pocytom czemu za trzy dnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema kto ? maluda aaaa Maluda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema kto ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widziałem widziałem .... i co wyczytałaś
-
SPOTY RADOMSKIE
jak tam dzisiaj u Was
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Malutka [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:52_________________________________________________ a niech se pada... w weekend niech bedzie ladnie no właśnie też ma padać ponoć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też się cieszę ... ale pada i to chyba grad
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no wrócił ...stęskniłem się za Wami normalnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na zbawienie a na co ..... no pogadaj ze mną trochę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powaga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a byłem po towar w Tulcach a potem u Marcina po filtry .... i założył jeden od razu i teraz jest super a zaraz idę zrobić kolację .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co to za dyskusje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
tak oczywiście ...do odbioru będą w sobotę w ośrodu z rana ..... damy nr tel tym co na sobotę jadą ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co adwokat diabła- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też spadam na godzinkę ...sprawe załatwić muszę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja nie AA jak będziesz dłużej pił to tam właśnie trafisz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale przecież ja się nie nazywam Bartłomiej K :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie czemu poznała by fajnych ludzi - VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009