Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Tomek w podobnym świecie do Waszego u was też trzeba nosić stalowe gacie i uciekać przed PNKIM ?? u nas nie .... forum to sami geje więc i my
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie ta B7 w zeszłym roku w lipcu wyniosła ze wszystkim pod tip top z przywózką i takie tam 61 tyś ... nie licze ubezpieczenia oczywiście....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Tomek w podobnym świecie do Waszego
-
SPOTY RADOMSKIE
zaraz Wam coś pokaże [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wojtek i jak tam egzamy ??
-
SPOTY RADOMSKIE
wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ranny zobacz o której zaczynaja pisać w Radomiu mnie dziecko budzi o 7.30 alr z wyra ruszam się ok 8.30
-
SPOTY RADOMSKIE
hej Boniu od której Wy tu piszecie przecie to dla mnie noc :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam z rana siemka Rafał .... myślę żźe bart-S może wiedzieć ... napisz mu PW [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:27_________________________________________________hej Piotras
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko Tomaszu ... przyjemnie jest u Was .... [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:57_________________________________________________i również dzięki
-
SPOTY RADOMSKIE
fajny klimat trzymajcie tak dalej spadam do wyrka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez spadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też zasnę bez problemu
-
SPOTY RADOMSKIE
ładnie tu Was wali :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka Asia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
bo ci pierwsi lepiej w pilke grają heheheh ...................... :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rzecz? ahahahaha poczekam na Weronike i jej przytocze ten cytat :polew: cfaniak co Ty taki do przodu
-
SPOTY RADOMSKIE
kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żona fajna rzecz :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. a dlaczego nie .... odważny chłopak tu nie zaprzeczę ..... stary kibic Kolejorza jestem ..... nic co ludzkie nie jest mi straszne .... zamiatało się tu i tam :evil:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to k**** pięknie ... zwyrol jeden
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. a dlaczego nie ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tatuś się k**** odezwał :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Wy toressy :polew: