Treść opublikowana przez Madas
-
SPOTY RADOMSKIE
przecie ja tu nie pierwszy raz :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dla nas coś się ostanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo kogo moje podwójne oczy widzą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie na wszystkich tylko wybiórczo sobie latam po polsce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja już wiem czemu Ci tak gorąco no bo upały są
-
SPOTY RADOMSKIE
no Mcmowi długo schodzi z tą niegrzeczną Królową Loda;/ więc lyppa Bryni smutno Tomaszu poleruje rower reszta też jakaś zamulone słabo :confused4:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:54_________________________________________________ KANDYDAT NA ZAPRZYJAŹNIENIE SIĘ CZeśc co tam my nie śpimy Bro walimy! no to piknie aż ..... miknie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możem sie spiknąć na głównym :gwizdanie: jasne .... ja już w tych jak to się nazywa ,, papilotach :> a podomke masz nie ..... ale gacie z froty
-
SPOTY RADOMSKIE
nie spać - czadzić poezję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możem sie spiknąć na głównym :gwizdanie: jasne .... ja już w tych jak to się nazywa ,, papilotach :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale smaka robisz i czar rzucam właśnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
potem będziesz miał mdłości przez całą noc :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mlodzik a co u Ciebie w podpisie za cyfry [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:47_________________________________________________ Ty to ale jesteś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wypróbuj dentosept albo dentinox :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kup sobie Dentinox dla dzieci na ząbkowanie [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:42_________________________________________________cześć Wojtek- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mogłeś zabarać ode mnie coś na ból jak byłeś :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, często zęby mnie bolały :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ale na tabletach się trochu znasz a już Paweł to na pewno- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mlodzik - farmaceuta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo to w płynie ale sie smaruje znaczy psika tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyganiasz mnie? a siedź ile wlizie [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:32_________________________________________________ Mlodzi Ty się zdecyduj bo jeszcze go głowa do tego rozboli- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie Mlodzik .... uszanuj decyzję kolegi :evil: a nie dentostoper i dentostepek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a fajnie, a u was? a ten co tu robi .... o tej porze w środku tygodnia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stara bida- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też wolałbym z Was - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00