Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się ...do potem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na początku zawsze tak jest a potem entuzjazm gaśnie ...
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co Ty ...kiedyś kilka stron było z rana poezji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo 2 -3 pozsty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie dużo .... rano tutaj zazwyczaj nikogo nie ma poza Nikusiem ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mo z rana tyle osób to już dawno nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Piotras
-
Wałbrzych
_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam z rana _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cześć _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no trochę więcej telefonów ... no i po towar muszę podskoczyć _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
Spocik Lubuski :)
_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cześć Chłopaki _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo cześć i dobranoc
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
tak myślałem :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie rozczarowuj mnie a dlaczemu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa no to ok [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 00:11_________________________________________________no to spadam już bankowo :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
wiem żartowałem że nie kumam żartu- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
i tak pewnie chlanie będę musiał Ci postawić :gwizdanie: wyjaśni się w sobotę ale jest rozwiązanie :gwizdanie: Ty bierzesz flaszkę , ja biorę flaszkę - pijemy a później idziemy najebać Tomeksowi 32 :decayed: na zlocie musi być atmosfera pokojowa .... raczej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc Krakuski- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
i tak pewnie chlanie będę musiał Ci postawić :gwizdanie: - ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA