Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. trzymaj się ...do potem
  2. na początku zawsze tak jest a potem entuzjazm gaśnie ...
  3. _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  4. co Ty ...kiedyś kilka stron było z rana poezji
  5. albo 2 -3 pozsty
  6. cześć _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  7. no właśnie dużo .... rano tutaj zazwyczaj nikogo nie ma poza Nikusiem ....
  8. mo z rana tyle osób to już dawno nie było
  9. cześć Piotras
  10. Madas odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  11. witam z rana _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  12. cześć _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  13. nie no trochę więcej telefonów ... no i po towar muszę podskoczyć _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  14. Madas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  15. cześć Chłopaki _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  16. no siema
  17. ooo cześć i dobranoc
  18. tak myślałem :polew:
  19. nie rozczarowuj mnie a dlaczemu
  20. aaaa no to ok [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 00:11_________________________________________________no to spadam już bankowo :gwizdanie:
  21. wiem żartowałem że nie kumam żartu
  22. i tak pewnie chlanie będę musiał Ci postawić :gwizdanie: wyjaśni się w sobotę ale jest rozwiązanie :gwizdanie: Ty bierzesz flaszkę , ja biorę flaszkę - pijemy a później idziemy najebać Tomeksowi 32 :decayed: na zlocie musi być atmosfera pokojowa .... raczej
  23. dobranoc Krakuski
  24. i tak pewnie chlanie będę musiał Ci postawić :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.