Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raczej nie takie objawy jak u Was były chyba właśnie takie Bartek ...z tego co piszesz ciekawe czy za dwa dni nie będzie się odwadniała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdycha strasznie wymioty i te sprawy dałem jej setke czystej co by żołądek ruszyc ej ciekawe czy od nas się nie zaraziła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dziękuję jakoś się trzyma
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co takie małe zainteresowanie ,chyba nie przepuścicie takiej imprezy Ty to chłopie słynny alkoholik się na forum robisz a u was to co .Zresztą FAZY to degustator no u nas o nim też głośno tylko jego jeszcze tam nie ma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Kurdek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co takie małe zainteresowanie ,chyba nie przepuścicie takiej imprezy Ty to chłopie słynny alkoholik się na forum robisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale bądź delikatny brutalu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż kurde to fajne pouczenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakaś kartka była
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wpuścił na posesję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd Patrys z ogrodu aha byłeś trwkę kosić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd Patrys
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj serdecznie na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum Zapraszamy na spoty Poznańskie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noooo :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakie ladne PW :gwizdanie: jakie PW no mial wyslac PW z numerem nie? no wysłał oficjalne PW
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak to przyjechało .... ja to idę do kuchni jak cos chce zjeść- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakie ladne PW :gwizdanie: jakie PW- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
następna osoba od Was nie jedzie na zlot ...wychodzi na to że Miron sam jedzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz zapisałem do listy Poznańskiej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S sorry za wczorajszego spota ...daj mi nr na PW .... na przyszłość jak cos takiego wypadnie to zadzwonimy do Ciebie ....- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Rs4 nr 1 :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
się robi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Bartek Spot był fajny a co - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00