Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. no ja wróciłem z miasta
  2. pozmaruj sobie maścią koperkową czy cos takiego
  3. no laseczki to miodzio na mieście :kox:
  4. po kropku lepiej może za utrudnianie
  5. skończy się tym że będziesz wytrenowany na zlot no właśnie ...a niby na zlocie miał nie pić żeby dawać przykład jako organizator
  6. No ładna ekipa od Was się szykuje na sobotę w Pile .... potem będą zapisy na konkurencję na Lotnisku ... ale to damy znać jak już listy będą uporządkowane ...
  7. Bartek wydałem całą sumę zaliczek na psychiatrę .... nie jedziemy do Egiptu -- sorry [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 12:24_________________________________________________oooo Mironex dawno Cię nie było
  8. a ja sobie śledzę allegro :gwizdanie:
  9. i to mnie wkurza są online s nie odpisują na PW ...przecież to nie chodzi o zwykły spot tylko zlot ogólnopolski .... a kij im w oko ....
  10. i co tam chłopaki ja na spcerku byłem ...upał w cholere
  11. Mlodzik ma dużo roboty i spraw ostatnio ...pewnie nadrobi
  12. ja się nie stresuję ...szkoda nerów tylko że nie wiadomo co robić z takimi ludkami
  13. wolę zwolnić te miejsca i dać info dla nowych ludzi niż czekać na kilku oszołomów którzy sami nie wiedzą co chcą
  14. ja tam jestem wytrwały ...
  15. ok póki co są 2 ...ale czuje że po południu będzie 4-5 miejsc
  16. a co mamy się nie trzymać
  17. ...i bardzo dobrze Porządek musi być poważnie bo to jest skandal jakiś ....[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 09:22_________________________________________________zapisują się bez sensu i potem blokują miejsca .... szkoda komentować
  18. ooo to dobrze obiadki znowu będą
  19. Jarek na razie 2 ale 3 osoby nie odp na PW i dzisiaj wylecą z listy .... powinni kropka dostać za dezorganizowanie zlotu .... przez nich kilka osób się nie wpisywało bo myśleli że nie ma szans na wyjazd .... masakra jakaś ...teraz Was rozumiem ....
  20. co tam u Ciebie
  21. cześć Adas
  22. dokladnie... ale widac kto jest wytrwaly i szkoda ze z tej spamersko-poetyckiej czolowki zostaly raptem 4 osoby... trudno żyje się dalej ....
  23. tak jest kilka ze 3-4 ... przez to że kilka osób nie odpowiadało na PW kilkakrotne i blokowali w ten sposób listę i ludzi się nie zapisywali bojąc się że nie ma sensu i nie pojadą .... wyobraź sobie że jeszcze mamy 3 ludków na liście którzy nie dali znaku życia .... poproszę moda o ostrzeżenie dla nich za utrudniani organizacji zlotu ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.