Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja wróciłem z miasta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozmaruj sobie maścią koperkową czy cos takiego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no laseczki to miodzio na mieście :kox:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
po kropku lepiej może za utrudnianie- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
skończy się tym że będziesz wytrenowany na zlot no właśnie ...a niby na zlocie miał nie pić żeby dawać przykład jako organizator- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ładna ekipa od Was się szykuje na sobotę w Pile .... potem będą zapisy na konkurencję na Lotnisku ... ale to damy znać jak już listy będą uporządkowane ...- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Bartek wydałem całą sumę zaliczek na psychiatrę .... nie jedziemy do Egiptu -- sorry [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 12:24_________________________________________________oooo Mironex dawno Cię nie było- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja sobie śledzę allegro :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
i to mnie wkurza są online s nie odpisują na PW ...przecież to nie chodzi o zwykły spot tylko zlot ogólnopolski .... a kij im w oko ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam chłopaki ja na spcerku byłem ...upał w cholere- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mlodzik ma dużo roboty i spraw ostatnio ...pewnie nadrobi- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja się nie stresuję ...szkoda nerów tylko że nie wiadomo co robić z takimi ludkami- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
wolę zwolnić te miejsca i dać info dla nowych ludzi niż czekać na kilku oszołomów którzy sami nie wiedzą co chcą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam jestem wytrwały ...- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ok póki co są 2 ...ale czuje że po południu będzie 4-5 miejsc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co mamy się nie trzymać- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...i bardzo dobrze Porządek musi być poważnie bo to jest skandal jakiś ....[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 09:22_________________________________________________zapisują się bez sensu i potem blokują miejsca .... szkoda komentować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo to dobrze obiadki znowu będą- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jarek na razie 2 ale 3 osoby nie odp na PW i dzisiaj wylecą z listy .... powinni kropka dostać za dezorganizowanie zlotu .... przez nich kilka osób się nie wpisywało bo myśleli że nie ma szans na wyjazd .... masakra jakaś ...teraz Was rozumiem ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam u Ciebie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Adas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokladnie... ale widac kto jest wytrwaly i szkoda ze z tej spamersko-poetyckiej czolowki zostaly raptem 4 osoby... trudno żyje się dalej ....- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak jest kilka ze 3-4 ... przez to że kilka osób nie odpowiadało na PW kilkakrotne i blokowali w ten sposób listę i ludzi się nie zapisywali bojąc się że nie ma sensu i nie pojadą .... wyobraź sobie że jeszcze mamy 3 ludków na liście którzy nie dali znaku życia .... poproszę moda o ostrzeżenie dla nich za utrudniani organizacji zlotu .... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00