Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  2. _________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  3. zaloiczka doszła więc będzie zaznaczona [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:26_________________________________________________[/size]_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ wynika to z tego że mnóstwo ludzi blokowało miejsca do samego końca i nie odpisywali na PW
  4. no czasem kilka osób do samego końca blokuje listę główną i inni się nie wpisują bo myślą że nie ma szans na wyjazd ... po banie takim bym dał
  5. ja nie mam piwka [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:51_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ
  6. co tam wieczorkiem
  7. ok :polew: i już macie na dupkę [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 20:57_________________________________________________Dzięki Tom
  8. bez śmichów hihów mi tu :polew:
  9. schabowego? nie bo sobie poparzy ..... :gwizdanie: i nie ma Yelo żeby podmuchał no no no :polew:
  10. schabowego? nie bo sobie poparzy ..... :gwizdanie:
  11. ja już jadłem ...potem jeszcze frytki sobie zrobię [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 20:48_________________________________________________Tomek możesz zamieścić link do wątku Nikusia w podioeszeniu ??
  12. :naughty: Ty, jedziemy na laweczke? :naughty: :gwizdanie: niestety nie mogę
  13. :naughty:
  14. no w jakim mieście będą te spoty ....mówcie bo muszę wiedzieć no skoro spoty Poznanskie to pewnie w Kociałkowej Górce :gwizdanie: a nie znam
  15. no w jakim mieście będą te spoty ....mówcie bo muszę wiedzieć
  16. Ive możesz dać link Nikusia w podwieszeniu .....
  17. a parking koło bloku Madasa to gdzie jest w ankiecie
  18. boniu mecz przyjaźni z Cracovia
  19. ja idę
  20. ale wyświetla Ci wszystkie kontakty z telefonu ... te z karty sim jak i z telefonu ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.