Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. właśnie z kim wpadniesz
  2. spoko jutro coś się ustali i napiszemy ....chociaż ostatnio ciężko z tymi ustaleniami
  3. zadzwonimy albo napiszemy do Ciebie jak coś będzie
  4. wierzymy... jak bedziesz jakis odbieral to zadzwon - przyjedzimy popatrzec [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:17_________________________________________________lece na chate... do pozniej nagram na komórkę
  5. a co to :decayed: a taka tam katolicka strona :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:14_________________________________________________a co nie wierzycie w moje umiejętności
  6. nie ma Jej na naszej klasie nie dawaj bo to ZWYROLE dwa :polew:
  7. zostanie szefowa dzialu monopolowego :polew: albo sklepową
  8. przywiezie ją na zlot to się obluka ważne żeby w porzo była .......... ale jak w inne klocki będzie git to też ok
  9. Adas a to jest Twoja laseczka ?
  10. nie no jasne... :gwizdanie: to pod które gimnazjum śmigasz? no co Ty [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:56_________________________________________________ ooooo
  11. no to pięknie :decayed:
  12. masakra ten filmik
  13. na bank nie pozwola warto zapytac :polew:
  14. a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ? nie wiem czy w KC nam pozwolą na tym paarkingu podziemnym zrobić grila .... można zapytać
  15. ponoć ma być kiepska pogoda
  16. jak dla mnie może być gril ..ja lubie kiełbaskę z grila .... ale gdzie
  17. ja w niedzielę jestem w chacie więc mogę wpaść na spota [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:23_________________________________________________ Adas a może na gokarty w poniedziałek wpadniesz
  18. robimy taki szacher macher :gwizdanie: :polew: fajna nazwa
  19. Tudzi ma do sprzedania ..... pewwniak jest ..,.. napisz mu PW
  20. z ktorego rana? no jak z którego ...... no tego po południu
  21. poszedl jakim projektem ? [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 15:58_________________________________________________no właśnie coś w niedziele jest bo nie wiem
  22. ej tylko nie leniu [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 14:30_________________________________________________ok będę za jakiś moment
  23. ale się sadząc gnojce ...no nie mogę
  24. no właśnie, bo wiesz z czym się dobrze rymuję "Madasie"? oj oj ja Ci zaraz dam Wojtek
  25. a Ty co łajzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.