Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie z kim wpadniesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko jutro coś się ustali i napiszemy ....chociaż ostatnio ciężko z tymi ustaleniami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zadzwonimy albo napiszemy do Ciebie jak coś będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wierzymy... jak bedziesz jakis odbieral to zadzwon - przyjedzimy popatrzec [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:17_________________________________________________lece na chate... do pozniej nagram na komórkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to :decayed: a taka tam katolicka strona :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:14_________________________________________________a co nie wierzycie w moje umiejętności
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma Jej na naszej klasie nie dawaj bo to ZWYROLE dwa :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zostanie szefowa dzialu monopolowego :polew: albo sklepową
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przywiezie ją na zlot to się obluka ważne żeby w porzo była .......... ale jak w inne klocki będzie git to też ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas a to jest Twoja laseczka ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no jasne... :gwizdanie: to pod które gimnazjum śmigasz? no co Ty [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:56_________________________________________________ ooooo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to pięknie :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masakra ten filmik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na bank nie pozwola warto zapytac :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ? nie wiem czy w KC nam pozwolą na tym paarkingu podziemnym zrobić grila .... można zapytać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ponoć ma być kiepska pogoda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dla mnie może być gril ..ja lubie kiełbaskę z grila .... ale gdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w niedzielę jestem w chacie więc mogę wpaść na spota [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:23_________________________________________________ Adas a może na gokarty w poniedziałek wpadniesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
robimy taki szacher macher :gwizdanie: :polew: fajna nazwa
-
[B7 BLB] Jakie pompowtryski mogę założyć ?
Tudzi ma do sprzedania ..... pewwniak jest ..,.. napisz mu PW
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
z ktorego rana? no jak z którego ...... no tego po południu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszedl jakim projektem ? [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 15:58_________________________________________________no właśnie coś w niedziele jest bo nie wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej tylko nie leniu [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 14:30_________________________________________________ok będę za jakiś moment
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale się sadząc gnojce ...no nie mogę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie, bo wiesz z czym się dobrze rymuję "Madasie"? oj oj ja Ci zaraz dam Wojtek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co łajzo