Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. jak mnie będzie wkurzać to czemu nie
  2. siemka łajzo
  3. prędzej sam się utopi niż pozwoli jakiejś flaszce pójść na dno razem tam pójdą to nie lepiej z laską do tego
  4. a teraz to mam obiadek normalnie za***isty :kox: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 13:36_________________________________________________ no ja towarek sobie odebrałem i nie chce mi się jechać na trase do Puszczykowa pojechac z Tobą zanim przyjedziesz to już będę z powrotem
  5. no ja towarek sobie odebrałem i nie chce mi się jechać na trase do Puszczykowa
  6. no tak bo las krzyży mi się wyłonił
  7. to Oniak będzie flaszki ratował
  8. ale jakieś lokalne Ratowniczki się skręci .... może też będą niczego sobie ....
  9. to żeś teraz delikatnie powiedział delikatnie
  10. no słyszałem że Ono to diabeł
  11. nie wyrobię się
  12. no właśnie ja też Jarkowej się z przyjemnością napiję
  13. kiedy snokerek ??
  14. ooo z chęcią posmakuję ... bo niby kawa " ala Madasowa " jest miazga .... porównamy ....[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 12:09_________________________________________________Kredu może potwierdzić ...chyba że ścieme walił z grzeczności
  15. no bardzo dobrze .... masz premie koleszko
  16. no to dobrze .... uzupełnij listę zlotową znaczy kolorki
  17. Ale to na piatek? Gute decizjone lepiej na sobotę bo na lotnisko nie wjedzie
  18. cześć jak ząb ? boli jeszcze ?
  19. a jak może być inaczej [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 10:51_________________________________________________spadam na miasto na godzinkę
  20. pewnie nie za dużo .... zadzwoń i zapytaj ...
  21. zależy jak wykosił i jak jest rozbita .... podrzuć linka
  22. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie jest lekko w życiu co
  23. mnie ta B7 w zeszłym roku w lipcu wyniosła ze wszystkim pod tip top z przywózką i takie tam 61 tyś ... nie licze ubezpieczenia oczywiście.... drogo :gwizdanie: nie drogo nie drogo w tym czasie nie można było znależć tej wersji w tej cenie ...w polsce chodziły po 65-68 tyś ... S-line tak chodziły i chodzą że są drogie ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.