Treść opublikowana przez Madas
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
jak mnie będzie wkurzać to czemu nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka łajzo
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
prędzej sam się utopi niż pozwoli jakiejś flaszce pójść na dno razem tam pójdą to nie lepiej z laską do tego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a teraz to mam obiadek normalnie za***isty :kox: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 13:36_________________________________________________ no ja towarek sobie odebrałem i nie chce mi się jechać na trase do Puszczykowa pojechac z Tobą zanim przyjedziesz to już będę z powrotem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja towarek sobie odebrałem i nie chce mi się jechać na trase do Puszczykowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak bo las krzyży mi się wyłonił
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to Oniak będzie flaszki ratował
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ale jakieś lokalne Ratowniczki się skręci .... może też będą niczego sobie ....
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to żeś teraz delikatnie powiedział delikatnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no słyszałem że Ono to diabeł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wyrobię się- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no właśnie ja też Jarkowej się z przyjemnością napiję- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy snokerek ??- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ooo z chęcią posmakuję ... bo niby kawa " ala Madasowa " jest miazga .... porównamy ....[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 12:09_________________________________________________Kredu może potwierdzić ...chyba że ścieme walił z grzeczności- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bardzo dobrze .... masz premie koleszko- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to dobrze .... uzupełnij listę zlotową znaczy kolorki- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Ale to na piatek? Gute decizjone lepiej na sobotę bo na lotnisko nie wjedzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć jak ząb ? boli jeszcze ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak może być inaczej [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 10:51_________________________________________________spadam na miasto na godzinkę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie nie za dużo .... zadzwoń i zapytaj ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zależy jak wykosił i jak jest rozbita .... podrzuć linka- SPOTY RADOMSKIE
nie jest lekko w życiu co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie ta B7 w zeszłym roku w lipcu wyniosła ze wszystkim pod tip top z przywózką i takie tam 61 tyś ... nie licze ubezpieczenia oczywiście.... drogo :gwizdanie: nie drogo nie drogo w tym czasie nie można było znależć tej wersji w tej cenie ...w polsce chodziły po 65-68 tyś ... S-line tak chodziły i chodzą że są drogie .... - ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA