Treść opublikowana przez Madas
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
daj czlowieku zyc ja tu zaraz umre ze smiechu to wpłać może wcześniej za zlot dziękuję :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
urzekła mnie Twoja historia [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:22_________________________________________________ to i bez KFC puszczam
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
tylko żeby nie zrezygnowali nam z identyfikatorów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo kurczaczki maja PYSZKA :kox: to muszę się zgodzić z Tobą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten to tylko w KFC się stołuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu będziesz duży chłop
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wszystko gites
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ale do poniedziałku może wrócić jak było :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale mieliscie wyniki wczesniej ? takie stare czesy żę hoho- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest nas dwóch- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jarko masz jeszcze ten notesik od moich dłużników- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to oznacza że będziesz tez mam taka nadzieje :gwizdanie: to ja mam nadzieję że twoja nadzieja się spełni- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mam nadzieje że wreście się poznamy ... W Bukowinie się to nam jakoś nie udało ... :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to oznacza że będziesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie ok witaj Jezu na zlocik jedziesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie Nikuś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba tu i tu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka coś umilkło- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jarko zmień Avatara bo mi się myli z tym kolegą z Warszawy- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
meczyk jak najbardziej, My zawsze chętni i gotowi także drużyna z KRK już jest, zorganizujcie się i możemy pokopać z Wami bedzie ciężko bo gracie w miare regularnie- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Nie bądz taki pewny :gwizdanie: a Ty komu kibicujesz rozumiem że meczyk się szykuje na zlocie i sparing z jakimś modem :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00