Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Kurczaki co się dzieję nie wiadomo jak oglądać te wyścigi ....
  2. i dobrze się stało Kuba ...zobacz ile śmiechu i radochy
  3. dzięki ze tak myślisz, zapisałem się tak niepewnie na zlot zimowy( po zmobilizowaniu przez Sławka ) i w efekcie byłem, może jest to faktycznie sposób :polew: no to dalej a co Ty nie na spocie
  4. jak jest za***iście to zawsze za krótko
  5. Adaś jeszcze sie zastanawiam mocno nad tym , termin mi nie pasuje - tak wyszło ( wiem, wiem że z miejscami juz krucho ) , ale nie ukrywam, że bardzo bym chciał ;( postaraj się bardzo byłoby miło ...zapisz się a najwyżej przez ten miesiąc do 20 maja zrezygnujesz jak coś wypadnie....
  6. o malutka widzę, że zapisałaś się na zlot letni, fajnie
  7. a ja wieczorem znów do projektów muszę usiąść, co za shit a tak w ogóle to byłem u Ciebie w Factory dzisiaj, ale nic fajnego nie było trzeba było na kawkę wlecieć ....
  8. ale na zlot letni ogólnopolski
  9. oooo to pięknie ...ja też gdzieś dzisiaj na spacer wybędę
  10. pewnie na malte
  11. nie nie ...Kuredu to spoko kolleś ale Kredu to zimny drań -strach się bać
  12. kto pierwszy ten lepszy nie ma podziałow na Klubowicza czy też Użytkownika ..... spoko Suli i tak pojedziesz .... zapomniałem o tym assistance
  13. będą ustawki? bo nie widzę tego w planie zlotu nie ...tylko Kredu łomot dostanie od wszystkich bo cwaniak,pijak,łajdak,cham, gnojek,zgredus,oszust i wiele wiele innych tego typu :gwizdanie:
  14. przecież truckmaniac jest z Verony :gwizdanie:
  15. Mirek i Marcin a Wy jedziecie na zlot
  16. zgadza się ...na zlocie łomot dostanie
  17. no cwaniak jak cholipcia z niego
  18. :naughty: żarciki muszą być
  19. będzie wesele obok więc zapoznasz jakąś dupcie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.