Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. jak pusto ....ja jestem
  2. cześć sto lat ....gdzie się podziewałeś
  3. gdzie Ty uciekasz
  4. i co tam :gwizdanie:
  5. jak możesz tak pisać
  6. witaj witaj miło Ci witać
  7. :gwizdanie:
  8. jaaaa taki fajny chłopak
  9. to następnym razem nie wlecimy :naughty: :polew: :polew: pozmieniałeś coś :polew:
  10. chłopaki a nie wiem czy zarząd czasem nie będzie chciał jakiejś odpałki z tej mojej kasy 31tys x 5 zl
  11. właśnie o Tobie Mironku mówiłem .....masz te 20 dychy już w kiejdzie ..... :gwizdanie: aaaa i nie ćwicz do zlotu za dużo bo bedę miał z Wami kłopoty Piotrek dzień w dzień naparza ponoć
  12. elegancko to teraz twoje B7 jeździ :good: dzięki Mlodzik ..... szkoda że wlecieliście na tą kawkę
  13. łe od 30tys użytkowników to ładna kasa bedzie dla Madasa to i ja się załapie na jakies Bora-Bora :gwizdanie: no no no nawet mogiem odpalic komuś z 20 dychy niech policze 31 tys x 5 zl
  14. mogę zamknąć swój wątek ...jedynie może ktoś inny odmknąć :gwizdanie:
  15. oooo to elegancko
  16. jak mnie zdenerwujecie to zmknę wątek i co wtedy
  17. no to siemka co tam u Ciebie
  18. a to są jakieś limity limitów oczywiście niema - pewnie chodzi o przeoczenie ważniejszych postów przy tej ilości stron dziennie spoko damy radę ....jak coś to najważniejsze info w wątku organizacyjno-informacyjnym do którego link jest w pierwszym poście ....
  19. siemka.... jeszcze raz wielkie dzieki za trafną diagnoze i zrobienie dolotu .....już po przejażdżce miazga normalnie ....
  20. przepraszam ale tu nie ma żadnego spamu a jedynie poezja :gwizdanie:
  21. przykra sprawa ... ciężko powiedzieć po jakim czasie wypłacą ale myślę że w ciągu miesiąca powinieneś mieć kaskę ...
  22. haha na zlocie Poznań - Piła nie będę wiedział z kim przeciągać linę
  23. hahaha no to można powiedzieć że wygraliśmy
  24. kto wygrał to przeciąganie liny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.