Treść opublikowana przez Tomi1218
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za jakieś 5 min bedziemy mieli 1800 :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziekuje :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
typu : "na górze róże na dole fiołki , chodź sie dupić" :polew: co Ty jakis taki nie wyżyty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: dajcie znać kiedy jedziecie to ja jak będę mógł pojadę (weekedny odpadają - szkoła) Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? - ku***a Jego sie boje Ciebie nie... :decayed: ok zapamiętam - po ogólnopolskim będzie tez miał tu swoją emotkę Dobra boje sie... :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzym sie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ależ proszę bardzo to tak na wszeli wypadek jabym nie była w stanie jutro pisac [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:49_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: dajcie znać kiedy jedziecie to ja jak będę mógł pojadę (weekedny odpadają - szkoła) Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? - ku***a Jego sie boje Ciebie nie... :decayed: o cześć młody Siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: dajcie znać kiedy jedziecie to ja jak będę mógł pojadę (weekedny odpadają - szkoła) Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? - ku***a Jego sie boje Ciebie nie... :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiedziałem HAHAHAHAHA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
musicie go pilnowac bo jak pucek upadnie to cały stok wybuchnie... :polew: :polew: :decayed: smarkaczu... Coś Ci nie pasuje...!!??? (nie pogniewaj sie to na żarty... :tongue4: ) Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? yhhh Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? o my good...:OOO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
musicie go pilnowac bo jak pucek upadnie to cały stok wybuchnie... :polew: :polew: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E czy my się znamy ? tak bracik gurego z japoni Zepsułeś :thumbdown: a co boisz sie ze ci jebnie Jego nie... :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:decayed: To ja... :kox: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E czy my się znamy ? tak bracik gurego z japoni Zepsułeś :thumbdown:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E czy my się znamy ? nie, chyba nie... :tongue4: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema chudy... :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky nie było srebrnych gumek do zdjecia...?? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie nadarzam z kręceniem scroolem :decayed: wyluzujcie...(chyba nie mam na co liczyć... ;()
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:tongue4: :tongue4:chciałem wzbudzić poczucie winy...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wy tak zawsze...???????- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale wy mądrzy jestescie, jak przyjade na zlot to inaczej pogadama... :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiem tyle... spot sie udał, podobało mi sie. Jaja jak zwykle; Ci co nie byli niech żałują... :kox:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja pogrywam w Call of duty 4 może ktos bd chciał się zmierzyć nick Pro-e|JacOMaN - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE