Treść opublikowana przez Tomi1218
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich Gregory niestety nici z piątku bo mój tata ma na popołudnie ;( ;( może następnym razem...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ha spocik przedłużył się do godziny 12 :gwizdanie: :gwizdanie: Ja troche skorzystałem z tego i pojeździłem sobie aż trzema futkami :naughty: :decayed: Ogólnie było fajnie i stało do późna aż 5 autek Ja ide spać bo rano wycieczka do wodzisławia i musze rano wstać pozdrawiam wszystkich i dziekuje (Krolu, keżor) :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 01:21_________________________________________________Guru tobie nie musze chyba dziękować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uuuuu fajne tematy macie... Guru ja chyba przestane do Ciebie przychodzić... eh... :tongue4: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
HAHAHAHHA to niezłe jajca odwalają. hahahahhahaha. Ja właśnie z wakacji wróciłem i nie mogłem się powstrzymać żeby napisać na forum to jest zaraźliwe :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8806665
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
LINK ściema jakaś czy one są takie tanie?? :shocked:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu powiedział ze jak ja bd klubowiczem to on prezesem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
słyszałem że diman stawia to postanowiłem wam pomóc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich
-
[ALL] JVC KD-G333 Prosze o pomoc
Dobra to zrób mi schemacik jakiś na kartce na jutro :decayed:
-
[ALL] JVC KD-G333 Prosze o pomoc
Ale w jakiej kombinacji najpierw żółty potem czerwony czy na odwrót wytłumacz dokładnie.
-
[ALL] JVC KD-G333 Prosze o pomoc
Witam mam taki problem, mianowicie nie wiem który przewód odpowiedzialny jest za włączanie radia po odpaleniu zapłonu. W instrukcji nic o tym nie pisze. Może ktoś już to rozpracował więc proszę o pomoc i z góry dziękuje.
-
Strefa Śmiechu
Łańcuszek śmiechu na skype... HAHAHA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wyszedł mi bo na szybko zrobie w nocy taki dowalony podpis
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dla mnie pomysł BOMBA :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co niedobrze... Moge nie pisać ;( ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Miron jak było ... lepiej niż na zimowym czy nie :>
-
[B5 APB S4] Wibracje nadwozia po regeneracji wału
Mój tata miał podobną sytuacje... jeśli wał jest 2 częściowy to być może źle go złożył i w ten sposób stracił wyważenie, jeśli nie to jeden z odważników mógł odpaść lub się uszkodzić. Musisz wyważyć bądź wymienić wał ponieważ po dłuższej eksploatacji takiego wału może ulec zniszczeniu. Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz wszyscy będą mówić "szkada że Cie nie było ......." Ale stronki lecą...;]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No imprezka udana gdyby nie to ze keżor za szybko "skazał się na kaca" Dzięki krolu (wiesz o co chodzi) :gwizdanie: :gwizdanie: Pelex szkoda że Ciebie nie było, była prawie identyczna jak twoja;p tylko ze grill inny :>
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Raczej Trance Techno i czasami czarną muze... lil' Jon, 50 cent i rzadko Hardstyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to razem sie napijemy herbatki bo ja musze gurego pilnować :decayed: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hahahaha Gracjan ty też pijesz??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Keżor ja i guregoru dziś będziemy, ale dopiero po 19 ;( ;( do której ma być ten "zlot ":decayed:??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i po Bukowince było przecudnie. Jakby ktoś niewiedział kto ja jestem to - Tomek osoba towarzysząca Guregoru czyli młody a najbardziej naje***y z nich wszystkich :polew: :polew: