Treść opublikowana przez ukcio
-
SPOTY RADOMSKIE
no fakt My po ,,spacerze po mieście" wylądowalismy jeszcze w Parkowej a pogoda była piękna
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
:kox: rewelacja, fotki do katalogu :>
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Ogromne gartulacje, wspaniałe auto. Idealna wielkość, idealny kolor, wspaniałe wnętrze. Wystarczy już nam ,,rodzinnych wozidełek", a do jazdy na większe zakupy mamy samochody służbowe naszych żon :> :> :> :> :> :> :> A do probelmów z trakcją w mocnej ośce można się przyzwyczaić :gwizdanie: :>
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Zastanów sie nad Labladorem. Mamy juz drugiego i dla dzieci jest idealny. Pierwszy raz widzę opinie że Labladory są złe dla dzieci . Wady- pełno sierści, skłoności do tycia, problemy ze stawami. Pies cierpliwy, nie wymaga dużej ilości spacerów, ciapowaty, komplatne ozbawony agresji. Jamniki też posiadamy 2 sztuki - krótkowłosy- indywidualista, jak mu sie coś nie podoba powarkuje, leń i kanapowiec. Problemy- trudny w wychowaniu, problemy z kręgosłupem. Jaminik szorstki- pies idealny- łatwy w wychowaniu, wspaniały dla dzieci, mądry. Jamiki bez wzgedu na podrasę śpią w łóżku- TYLKO !!!!! Shar-Pei- niesamowicie inteligentny, ale bardzo trudny w wychowaniu- ma swój świat i tyle. Dla dzieci nie jest idealny, bo nie lubi jak go sie co chwile tarmosi. Dla mnie to wspaniała rasa, ale odradzam zakup. Mileiśmy Sar-Peri-a przez 2 lata. Kupiliśmy do w roku 2000 kiedy rasa w Polsce była mało znana. Pies był piekny z wyglądu, bo mocno pofałdowany, przez co chorował co chwila. Operacja na oczy, potem operacja pyska, co chwilę na sterydach, bo miał problemy z oddychaniem. Najbliższy dobry weterynarz który znał ta rasę był wtedy w Łodzi, wiec jeżdziliśmy tam czasem kilka razy w miesiącu. Dodatkowo wymaga ogromnej pielegancji- czyszczenie co 2-3 dni specjalnymi kosmetykami. Po 2 latach walki odszedł na zawsze.... Jeszcze raz odradzam, chociaż dla mnie to najwspanialsza i najpiekniejsza rasa.
-
Klocki LEGO jeszcze z PEWEX-u
Kamilg wrzuć te fotki koniecznie i zastanów sie czy nie chcesz sprzedać przynajmniej piratów :gwizdanie: Wczoraj licytowaliśmy dużą policję, niestety ktoś nas przebił Na ebay-u jest więcej licytacji -zwłaszcza piratów -chyba zaczniemy tam licytować.Nie wiem tylko jak jest z kosztami przesyłki, czy cena jest faktycznie taka jak się pokazuje przy aukcji dla PL?
-
Klocki LEGO jeszcze z PEWEX-u
Tomi_G- dzieki, super stronka Buszek, komisariat policji :kox: - rewelacja- poszukaj
-
Klocki LEGO jeszcze z PEWEX-u
Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu kompletnych zestawów LEGO z końca lat 80-tych lub początku lat 90-tych. Najbardziej poszukiwane serie to Piraci i Stadnina Koni oraz seria Miasto. Allegro przeglądamy notorycznie, ale może w innych miejscach ktoś z Was natrafi na jakieś ogłoszenia. Jeżeli ktoś z Was ma może zestawy z tych lat i chce się ich pozbyć bardzo proszę o kontakt, chętnie odkupimy. Nasze klocki Lego z tamtych lat bezmyślnie zostały rozdane ,,po rodzinie i znajomych", Filip jest maniakiem Lego, ale jak do tej pory ma tylko zestawy z serii City , które są dostępne w ogólnej sprzedaży. Postanowiliśmy ,,odszukać" stare serie i rozbudować jego kolekcje o unikatowe zestawy Jak macie coś fajnego z tych kolekcji- nawet jak nie jest na sprzedaż wstawcie fotkę
-
SPOTY RADOMSKIE
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj chyba marnie... Tomaszu, czy Filipek nie zostawił 2 kawałków z gry Domino?????? Jak są to daj znać
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu - dzieki za parapetówę ...ale z wołaniem tych dziewczyn z balkonu to dałeś radę :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Duet Brynia+Kaśka dawał radę- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
tak jechaliśmy normlanie cały czas, co można z tych 105 KM wycisnąć? niewiele... Malik z Brynią Martini pili po drodze to pewnie im się wydawało- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Niebawem dorzucimy fotkę do kolekcji, na razie jest w EFL 82km/h na 50 300 pln bo auto w leasingu i nie wiemy kto jechał :gwizdanie:- MINI Cooper S Cabrio
spalanie po mieście 13-14 L :polew:- MINI Cooper S Cabrio
dokładnie naszemu Filipkowi też się autko podoba- MINI Cooper S Cabrio
Na najbliższy zlot się wybieramy Brynia powiedziała, że już wiecej na zlot Skodą nie pojedzie....po ostatnim ubawie :>- SPOTY RADOMSKIE
skode fabie na wra:P nie no sprzedałem samochód po bracie[; moja jeszcze mi przez zimę pojeździ aha- MINI Cooper S Cabrio
Dzisiaj dało radę bez dachu pojeździć To kiedy pijemy??????- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, co kupujesz?- MINI Cooper S Cabrio
Własnie odebraliślimy nasze Mini. Jest z 2005 roku, silnik 1.6 o mocy 170 KM Dostarcza radości z jazdy, jest bardzo dynamiczny i do tego bardzo elastyczny. Skrzynie 6 biegowa, tempomat, duża Navi, xenony, skórzana tapicerka, kierownica wileofunkcyjna, koła aluminiowe 17 calowe runflat. Zawieszenie typowo sportowe, twarde ale dzięki temu auto jest ,,przyklejone" do asfaltu a jazda po zakretach jest niesamowita. Jak widać Brynia zachwycona W tej chwili autko troche brudne a zdjecia robione na szybko. W palnach; polerowanie lakieru, impregnacja dachu, ....potem program na 200KM- SPOTY RADOMSKIE
Bez samochodu......., to nie jest możliwe Cały dzień jeździliśmy :> :> :> :> :> :> :> :> Dziekujemy za pomoc w zakupie i przyprowadzeniu :> :> :> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163698.0- SPOTY RADOMSKIE
Biedna Bryńia 2 dni taaaaaaaaaaaaaaaakiej pogody, a nie miała się czym lansować .... Wuju, beta wspaniała Nasza stoi w komisie od wczoraj- SPOTY RADOMSKIE
Marcin, dzieki za pomoc :> :> :>- SPOTY RADOMSKIE
od 03' szły już 150 i 170 KM[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:40_________________________________________________Brynia "lanserka" w tym by zrobiła robote http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=134148553&customerIdsAsString=3406282&__lp=1&scopeId=AV&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=3406282&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false# fajne, ale tylko 2 miejsca- misi być min 2+2 w cabrio gdyby nie to, to pewnie by była tt w cabrio- SPOTY RADOMSKIE
http://otomoto.pl/bmw-323-compact-C15215128.html do sprzedania - SPOTY RADOMSKIE