Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ukcio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ukcio

  1. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no fakt My po ,,spacerze po mieście" wylądowalismy jeszcze w Parkowej a pogoda była piękna
  2. :kox: rewelacja, fotki do katalogu :>
  3. Ogromne gartulacje, wspaniałe auto. Idealna wielkość, idealny kolor, wspaniałe wnętrze. Wystarczy już nam ,,rodzinnych wozidełek", a do jazdy na większe zakupy mamy samochody służbowe naszych żon :> :> :> :> :> :> :> A do probelmów z trakcją w mocnej ośce można się przyzwyczaić :gwizdanie: :>
  4. Zastanów sie nad Labladorem. Mamy juz drugiego i dla dzieci jest idealny. Pierwszy raz widzę opinie że Labladory są złe dla dzieci . Wady- pełno sierści, skłoności do tycia, problemy ze stawami. Pies cierpliwy, nie wymaga dużej ilości spacerów, ciapowaty, komplatne ozbawony agresji. Jamniki też posiadamy 2 sztuki - krótkowłosy- indywidualista, jak mu sie coś nie podoba powarkuje, leń i kanapowiec. Problemy- trudny w wychowaniu, problemy z kręgosłupem. Jaminik szorstki- pies idealny- łatwy w wychowaniu, wspaniały dla dzieci, mądry. Jamiki bez wzgedu na podrasę śpią w łóżku- TYLKO !!!!! Shar-Pei- niesamowicie inteligentny, ale bardzo trudny w wychowaniu- ma swój świat i tyle. Dla dzieci nie jest idealny, bo nie lubi jak go sie co chwile tarmosi. Dla mnie to wspaniała rasa, ale odradzam zakup. Mileiśmy Sar-Peri-a przez 2 lata. Kupiliśmy do w roku 2000 kiedy rasa w Polsce była mało znana. Pies był piekny z wyglądu, bo mocno pofałdowany, przez co chorował co chwila. Operacja na oczy, potem operacja pyska, co chwilę na sterydach, bo miał problemy z oddychaniem. Najbliższy dobry weterynarz który znał ta rasę był wtedy w Łodzi, wiec jeżdziliśmy tam czasem kilka razy w miesiącu. Dodatkowo wymaga ogromnej pielegancji- czyszczenie co 2-3 dni specjalnymi kosmetykami. Po 2 latach walki odszedł na zawsze.... Jeszcze raz odradzam, chociaż dla mnie to najwspanialsza i najpiekniejsza rasa.
  5. Kamilg wrzuć te fotki koniecznie i zastanów sie czy nie chcesz sprzedać przynajmniej piratów :gwizdanie: Wczoraj licytowaliśmy dużą policję, niestety ktoś nas przebił Na ebay-u jest więcej licytacji -zwłaszcza piratów -chyba zaczniemy tam licytować.Nie wiem tylko jak jest z kosztami przesyłki, czy cena jest faktycznie taka jak się pokazuje przy aukcji dla PL?
  6. Tomi_G- dzieki, super stronka Buszek, komisariat policji :kox: - rewelacja- poszukaj
  7. Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu kompletnych zestawów LEGO z końca lat 80-tych lub początku lat 90-tych. Najbardziej poszukiwane serie to Piraci i Stadnina Koni oraz seria Miasto. Allegro przeglądamy notorycznie, ale może w innych miejscach ktoś z Was natrafi na jakieś ogłoszenia. Jeżeli ktoś z Was ma może zestawy z tych lat i chce się ich pozbyć bardzo proszę o kontakt, chętnie odkupimy. Nasze klocki Lego z tamtych lat bezmyślnie zostały rozdane ,,po rodzinie i znajomych", Filip jest maniakiem Lego, ale jak do tej pory ma tylko zestawy z serii City , które są dostępne w ogólnej sprzedaży. Postanowiliśmy ,,odszukać" stare serie i rozbudować jego kolekcje o unikatowe zestawy Jak macie coś fajnego z tych kolekcji- nawet jak nie jest na sprzedaż wstawcie fotkę
  8. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj chyba marnie... Tomaszu, czy Filipek nie zostawił 2 kawałków z gry Domino?????? Jak są to daj znać
  9. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu - dzieki za parapetówę ...ale z wołaniem tych dziewczyn z balkonu to dałeś radę :polew: :polew:
  10. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  11. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Duet Brynia+Kaśka dawał radę
  12. tak jechaliśmy normlanie cały czas, co można z tych 105 KM wycisnąć? niewiele... Malik z Brynią Martini pili po drodze to pewnie im się wydawało
  13. Niebawem dorzucimy fotkę do kolekcji, na razie jest w EFL 82km/h na 50 300 pln bo auto w leasingu i nie wiemy kto jechał :gwizdanie:
  14. ukcio odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    spalanie po mieście 13-14 L :polew:
  15. ukcio odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    dokładnie naszemu Filipkowi też się autko podoba
  16. ukcio odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    Na najbliższy zlot się wybieramy Brynia powiedziała, że już wiecej na zlot Skodą nie pojedzie....po ostatnim ubawie :>
  17. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    skode fabie na wra:P nie no sprzedałem samochód po bracie[; moja jeszcze mi przez zimę pojeździ aha
  18. ukcio odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    Dzisiaj dało radę bez dachu pojeździć To kiedy pijemy??????
  19. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oziu, co kupujesz?
  20. ukcio opublikował(a) temat w Inne marki
    Własnie odebraliślimy nasze Mini. Jest z 2005 roku, silnik 1.6 o mocy 170 KM Dostarcza radości z jazdy, jest bardzo dynamiczny i do tego bardzo elastyczny. Skrzynie 6 biegowa, tempomat, duża Navi, xenony, skórzana tapicerka, kierownica wileofunkcyjna, koła aluminiowe 17 calowe runflat. Zawieszenie typowo sportowe, twarde ale dzięki temu auto jest ,,przyklejone" do asfaltu a jazda po zakretach jest niesamowita. Jak widać Brynia zachwycona W tej chwili autko troche brudne a zdjecia robione na szybko. W palnach; polerowanie lakieru, impregnacja dachu, ....potem program na 200KM
  21. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bez samochodu......., to nie jest możliwe Cały dzień jeździliśmy :> :> :> :> :> :> :> :> Dziekujemy za pomoc w zakupie i przyprowadzeniu :> :> :> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163698.0
  22. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Biedna Bryńia 2 dni taaaaaaaaaaaaaaaakiej pogody, a nie miała się czym lansować .... Wuju, beta wspaniała Nasza stoi w komisie od wczoraj
  23. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Marcin, dzieki za pomoc :> :> :>
  24. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    od 03' szły już 150 i 170 KM[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:40_________________________________________________Brynia "lanserka" w tym by zrobiła robote http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=134148553&customerIdsAsString=3406282&__lp=1&scopeId=AV&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=3406282&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false# fajne, ale tylko 2 miejsca- misi być min 2+2 w cabrio gdyby nie to, to pewnie by była tt w cabrio
  25. ukcio odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://otomoto.pl/bmw-323-compact-C15215128.html do sprzedania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.