Treść opublikowana przez rob3rt3
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Powiem tak jeżeli jest dobrze to nie będe nic ruszał - troche poparzyłem sobie palce :decayed:WIELKIE DZIĘKI za pomoc
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Witam jeszcze raz,skróciłem sztangę o 2,5 obrotu tu jest log dynamiczny 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc4d6b68169e5907.html Wyrażnie auto lepiej się zbiera co wy na to?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Wielkie dzięki , niedługo wyprubuje.
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Nie wiem czy dobrze rozumuje; w obecnej sytuacji powinienem skrócić długość sztangi -czyż nie?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Czyli pozostaje mi odpowiednio wyregulować sztangę ?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Co może być przyczyna niedomagania turbiny i jak to naprawić?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Sztangą nigdy nie kręciłem (przynajmniej Ja) a kata już nie miał jak kupiłem auto,rozrząd zmienie za 1,5 miecha bo za pare dni mam miesięczny wyjazd (oglądałem go i na wizus jest ok, ale po powrocie wymienie) . Jutro może pojutrze zrobię nowe logi. [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 19:50_________________________________________________Witam ponownie,"odślepiłem EGR-a" i zrobiłem nowe logi; statyczne; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a69d2e2b916e716e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eed5dc182ee4baca.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4d461044121c97d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/370720a11e4f8bec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21abe4092d569928.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8983c83a80dd4e4a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc019f72529da223.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/602153a1c3cef7b4.html basig setings; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6afefd9dcf202555.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9bea62adf37e06ec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfa37bf9d3f568c2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8318f4c313488df6.html dynamiczne; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6f9b2893fdd986b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/821e6baefd9c3a42.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43fa959340d504a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9abcb77ad96c3aa3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22a8b5ccf541d377.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65944b732351069a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2437b35db34b4fc.html I jak teraz wygląda moja sytuacja?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Wczoraj wyjąłem suszarkę na warsztat ; sztanga chodziła leciutko bez najmniejszego oporu ale po rozebraniu okazało się że poprzednim razem żle założyłem opisany wyżej pierścień,przy okazji wszystko oczysciłem i zrobiłem logi;http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca02f5900a6a0a3d.html.Odnoszę wrażenie że autko przedtem troche lepiej sie zbierało poza tym wszystko super
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Witam ponownie nie miałem kiedy wyjąć suszarki troche ją tylko przegoniłem ,dodam że ani razu auto nie weszło w tryb awaryjny .Dzisiaj zrobiłem logi 011 dynamiczne i po mojemu jest bez zmian;http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4866628b22e7d8af.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a473945d22bee09a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66fa0adb6f5f3881.html Co do temperatury to na klimatroniku pokazuje o 2,5 stopnia mniej niż na VAGu na 007.Co wy na to?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Rozbiorę turbine w tym tygodniu i WIELKIE DZIĘKI za pomoc!!!!!! [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 18:18_________________________________________________Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie termostatu;na zimnym silniku na klimatroniku na kanale 49 pokazuje mi 45stopni niezależnie od temperatury zewnętrznej , czy czasem nie walnięty jest czujnik?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Przy obrotach nikt nie grzebał była wartość 32768,zmieniłem na 32810 i teraz mam 861 obrotów,z EGR-em dzisiaj nie będę się bawił a loga zaraz zrobię.[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 11:58_________________________________________________Tu są logi ze zdjętym wężykiem od gruszki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e78a78100e5c34ab.html
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Rozrząd był wymieniany przy 160 tyś. teraz mam 215tyś. a EGR lepiej zrobić otwarty?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
EGR jest zaślepiony z odpaleniem nie mam problemów na biało nie dymi ,dodam że przy logowaniu ani razu nie wszedł w tryb awaryjny,przy sztandze nic nie było dłubane 1-2razy w roku czyszcze turbine bo nie mam długich wyjazdów,spalanie max 7.5 zimą latem 6-6.5[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 19:28_________________________________________________Mam jeszcze pytanie odnośnie obrotów ; czy nie są za małe?nie powinny wynosić 861?[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:29_________________________________________________To może inaczej,czy VAGIEM mogę zwiększyć obroty na 861,i jeśli mogę to jak?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
A wszystko reszte w porządku ?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Witam problem polega na tym że od czasu do czasu auto wchodzi w tryb awaryjny, to pierwsze logi także prośba o wyrozumiałość; statyczne; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd669247eef1139c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29a352b49e758366.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65b5303ff2a079e6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b6ea758c7650621.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb0c738a740c4082.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3ddecc1ef4fcf62.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/714305059defc5d0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b22e009fd4523b99.html dynamiczne; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa7dab8b3c0041b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/612277ccd0dbe74c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0abd8ab7bb37c439.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7bf59b83edb4307.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6a37ad729fb0282.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78ec448ba42a6226.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/774b5c38634fb926.html basic setings; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80d57b42de89ce58.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27a47266577528ae.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aded8c8e9845f206.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69b8dff4805c7e6f.html
-
[B5 1Z] Zaślepienie egr'a w 1Z
Przyłącze się do ostatniego stwierdzenia-w 1Z żony też po przegazowaniu na postoju powyżej 4000 obrotów telepie całym samochodem i dymi sadzami ,co może być przyczyną?
-
[B5 1Z] Problem z kontrolką AIR-BAG
Witam panowie,w końcu sprawdziłem taśmę air-bag i okazało się że wszystko z nią jest OK.I mam pytanie;czy problem morze tkwić w zapalniku?Oczywiście podpiąłem VAGA i wyskoczył błąd -588,którego nie mogę skasować.
-
[B5 AFN] Bardzo duże spalanie
7,5 to na zimnym mój AFN w quattro spali w zimie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Problem z kontrolką AIR-BAG
A jaki byłby błąd na vag-comie gdyby air-bag był wystrzelony?[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 16:24_________________________________________________Czy nikt nie ma bitego auta?
-
[B5 1Z] Problem z kontrolką AIR-BAG
Witam klubowiczów,niedawno kupiłem żonie A4 i okazało się że w liczniku jest spalonych kilka żarówek.Po ich wymianie świeci AIR-BAG,dodam ze jest tylko jedna.Po podpięciu VAG-COMa wyszły błędy kturych nie mogę skasować;588-- ------- Airbag Igniter - Driver Side -N95 Resistance to High 65535 ------- 128Controller Malfunction 1025- ------- Triggering for On Board Diagnostic lamp malfunctioning Open or Short to Ground SPORADYCZNY 532-- ------- Battery voltage Signal to Low SPORADYCZNY Co może być przyczyną?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH MAM A4-1.9TDI AFN QUATTRO 1997R.