Treść opublikowana przez rob3rt3
-
czujnik ciśnienia oleju
Są dwa ;niebieski i siwy-musisz sprawdzić który wymienić.
-
Wymiana łożysk tył
A jak to wygląda z przodu, tam też jest łożysko dwurzędowe ?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Witam panów,podłączyłem centralkę do centralnego zamka zgodnie ze schematem MENTOSA i jest problem nie mogę z pilota zamknąć auta ,kiedy zamknę kluczykiem mogę wtedy otworzyć pilotem.Generalnie pilot otwiera a nie chce zamknąć,morze miał ktoś podobny problem.Dodam że chodzi o A4 1Z z 96r.Dodam że to druga centralka ,pierwsza działała przez 1,5 roku.Pomyślałem że padła i kupiłem nową ale jest to samo.
-
Centralny zamek nie zamyka z pilota
Dodam że to druga centralka ,pierwsza działała przez ok.1,5 roku i z pilota nie zamykała tylko otwierała.Pomyślałem że padła i kupiłem nową ale jest to samo.
-
Centralny zamek nie zamyka z pilota
Witam panów,podłączyłem centralkę do centralnego zamka zgodnie z schematem z działu ;zrób to sam; i jest problem nie mogę z pilota zamknąć auta ,kiedy zamknę kluczykiem mogę wtedy otworzyć pilotem.Generalnie pilot otwiera a nie chce zamknąć,morze miał ktoś podobny problem.Dodam że chodzi o A4 1Z z 96r.
-
jak poluzować pasek od alternatora? 1.9 afn
Na 100% zerwałeś gwint.
-
Problem z immobiliserem
Sprawdż czy masz światła stopu
-
Błąd 741 na WAG-u i brak stopu.
Nie wiem czy dobrze myślę , włącznikiem stopu jest jeden z czujników przy pedale.Jeden jest biały drugi czarny.Na wtyczkach też było napięcie.
-
Błąd 741 na WAG-u i brak stopu.
Sprawdzałem - jest.
-
Błąd 741 na WAG-u i brak stopu.
Witam wszystkich,mam problem z autem żony od kilku dni co jakiś czas miga jej kontrolka ze spiralką i nie ma stopu.Po podłączeniu WAG-a wyskoczył błąd 741-kontrola pedału hamulca.Sprawdziłem czujniki przy pedale wyglądają OK,chciałem zamienić ze swojego AFN-a ale u mnie jest jeden na cztery kable we wtyczce a u żony jest dwa co mają po dwa kable we wtyczkach.Bezpieczniki ok,mostkowałem wtyczki na krótko i dalej kiszka, morze miał ktoś podobny przypadek?
-
Proszę o analizę logów
Po mojemu turbina się wysrała;zdejm węże i sprawdż luzy na wirniku.
-
[ALL B5] Zaciski aluminiowe zamiast żeliwnych.
I wszystko jasne wielkie dzięki za szybką odpowiedż.
-
[ALL B5] Zaciski aluminiowe zamiast żeliwnych.
Czyli same zaciski alu. nie podejdę pod jarzma od żeliwnych?Jeśli zmiana to tylko cały komplet?
-
[ALL B5] Zaciski aluminiowe zamiast żeliwnych.
Rozumiem że tylko te elastyczne i że bez problemu wkręce je w przewód metalowy?
-
[ALL B5] Zaciski aluminiowe zamiast żeliwnych.
Witam , mam takie pytanie ;czy zaciski aluminiowe tylnie z B6 podejdą bez problemów zamiast żeliwnych do B5?
-
[B5 AFN] Kłopot z ustawieniem kąta wtrysku 255 1.9 AFN
Miałem coś takiego u siebie; pomogło poluzowanie pompy tak żeby można ją było przestawić rękami i po takim poruszaniu pompą mogłem dopiero ustawić kąt wtrysku.
-
[INNE] Golf V 1.9 TDI
Ile kosztowała cię taka przyjemność?
-
[B5 AFN] Mycie wtrysków w myjce ultradzwiękowej
Czyli najlepiej dać wtryski do oceny pompiarzowi.
-
[B5 AFN] Mycie wtrysków w myjce ultradzwiękowej
Jeśli końcówki są w nagarze lub w jakiś inny sposób zabrudzone to myjka powinna dać lepiej radę niż jakieś płyny,przy wyeksploatowaniu mechanicznym to wiadomo że tylko wymiana-przynajmniej tak mi się wydaje.
-
[B5 AFN] Mycie wtrysków w myjce ultradzwiękowej
Czytałem gdzieś na forum próby reanimacji pompek przy pomocy jakiegoś preparatu LIQUI MOLY,ale były to efekty krótkotrwałe i chyba myjka to lepsza alternatywa.
-
[B5 AFN] Mycie wtrysków w myjce ultradzwiękowej
Chodzi mi o to , że mam dostęp do myjki ultradżwiękowej i mogę umyć w niej wtryski za darmo,ale nie chciałbym czegoś spaprać.Obecnie troche puszcza czarne bąki,na wolnych obrotach czasem czuć drgania i na VAG-u w grupie 013 wszystkie korekcje są na minus ;od -0.8 do -0,5.Myślę że mój tok myślenia co do powodu tych objawów jest słuszny.
-
[B5 AFN] Mycie wtrysków w myjce ultradzwiękowej
Witam wszystkich i mam takie pytanie;czy jak wymontuje wtryski z auta rozkręcę je i umyje w myjce ultradzwiękowej,to wystarczy je skręcic czy trzeba je jeszcze regulować np.ciśnienia?
-
[INNE] Prośba o sprawdzenie logów VW golf4 1.9tdi 101KM 2001rok.
Sorki ,mój błąd; normalne; http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28937.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28938.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28939.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28940.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28941.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28942.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28943.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28944.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28945.html basing setings; http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28946.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28947.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28948.html dynamiczne; http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28949.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28950.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28951.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28952.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28953.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28954.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28955.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28956.html http://vaglog.rtnet.pl/marzenka4_28957.html
-
[INNE] Prośba o sprawdzenie logów VW golf4 1.9tdi 101KM 2001rok.
Witam klubowiczów,niedawno woziłem się golfem znajomego,na początku często wpadał w tryb awaryjny więc dlatego zrobiłem logi i prośba o ich sprawdzenie statyczne; 000-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31cf1ac86d6826da.html 001-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4cb270a6348af5dc.html 003-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb94ce0e5dd32d3c.html 004-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/870a2c0fae38fb15.html 007-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/975c5f74da4e79ed.html 010-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a83e11543e1b455.html 013-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b762d0a76a6cb65c.html 018-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bce58e2bd969054.html 023-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57343887b190bcac.html basic-setings; 000bs-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adf493f9dd2ab798.html 003bs-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e108e22af4aa07ed.html 011bs-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f9d925d2389a396.html dynamiczne; 000d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3262f76f1b97e6a1.html 001d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/390fc8b332340284.html 002d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5af369554d610b22.html 003d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcc48798188a5972.html 003d-4 dni wcześniej-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c11d6d9eca71fdde.html 004d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/213748aac2fefe40.html 008d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6e899c81afeccbf.html 010d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff2effaebc8bdaeb.html 011d-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef03875d83e5e53b.html 011d-4 dni wcześniej-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f49f94427c7f90c.html
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Witam miałem kat 68-72 chciałem zmienić na prawidłowy a wyszło 255,i teraz w którą stronę nie przekręce pompy wartość jest 255 w ooo basig setings.Co jest nie tak?