Treść opublikowana przez malygt
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
S Szczerze mowiac to co tu jeszcze zmodowac silnika chyba nie bede ruszal bo to co jest w zupelnosci mi wystarcza, w srodku wszystko co potrzeba jest... Zastanawiam sie nad malym spojlerem pod przedni zderzak :mysli:No ale to moze na wiosne, narazie bawie sie jazda bo to auto naprawde daje satysfakcje
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Panowie Moze to nie pytanie w odpowiednim topiku, ale czy w B7 sa modele z kierunkowskazami w lusterkach? U mnie dolna czesc lusterka jest czarna i wyglada to tak jak miejsce na kierunek
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Zwroc uwage na obrotomierz i fakt ze jade na D a nie na S . Poza tym nigdzie nie napisalem ze to juz wszystko.... Osobiscie jeszcze nie mialem okazji jechac szybciej
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
To jeszcze nie wyglada zle Przez ponad pol roku sledzenia niemieckiego rynku lepsze cuda widzialem :shocked:
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Przebieg jest orginal. Auto mam z pierwszej reki, z pelna dokumentacja. Jest w longlifie, ale przy 90 tys przechodze na wymiane co 10-15 tys. Olej w skrzyni wymienie przy 100 tys bo tak wyczytalem na forum ... Poza tym plytke z mapa polski jak i instrukcje juz mam. Tu wielkie dzieki dla alvaro
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
tam prawie nic nie widac...
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Ale to MIAŁ byc automat!! Juz mialem dosyc ciaglego wachlowania biegami na polskich drogach.... Teraz odpoczywam i sie relaksuje jerzdzac po kaszubskich OSach :decayed: A poza tym jak mi sie zachce biegami pobawic to zawsze pozostaja łopatki przy kierownicy fajna zabawa, zwlaszcza przy wyprzedzaniu.
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Nowy nabytek.... Poszukuje instrukcji obslugi w j.polskim (w trojmiejskim serwisie beda za 1,5 miesiaca ), i plyty do z mapa polski do rns-e.
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
A co jesli kupuje auto warte np, 25 000 euro z uszkodzonym silikiem i skrzynia biegow (wpisane w umowie)za kwote 6500 euro? Czy tez rzeczoznawce wolaja?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Zgodnie z regulaminem witam sie z wszystkimi i klaniam sie w pas :notworthy: Jeszcze nie jestem posiadaczem Audi,ale we wrzesniu wybieram sie na zakupy. Interesuje mnie A4 Quattro 3.0 tdi avant tiptronic od 2005 roku. Jezeli chodzi o reszte opcji to musi miec wszystko i przebieg do 100 000 Mam zamiar zmiescic sie w kwocie do 25 000 euro i mysle ze z powodzeniem mi sie to uda. Jezeli ktos moze mi udzielic jakichs ciekawych wskazowek to chetnie poczytam. Poki co zaglebiam sie w forum w poszukiwaniu informacji na temat ww modelu. Pozdrawiam!!