Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malygt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malygt

  1. S Szczerze mowiac to co tu jeszcze zmodowac silnika chyba nie bede ruszal bo to co jest w zupelnosci mi wystarcza, w srodku wszystko co potrzeba jest... Zastanawiam sie nad malym spojlerem pod przedni zderzak :mysli:No ale to moze na wiosne, narazie bawie sie jazda bo to auto naprawde daje satysfakcje
  2. Panowie Moze to nie pytanie w odpowiednim topiku, ale czy w B7 sa modele z kierunkowskazami w lusterkach? U mnie dolna czesc lusterka jest czarna i wyglada to tak jak miejsce na kierunek
  3. Zwroc uwage na obrotomierz i fakt ze jade na D a nie na S . Poza tym nigdzie nie napisalem ze to juz wszystko.... Osobiscie jeszcze nie mialem okazji jechac szybciej
  4. To jeszcze nie wyglada zle Przez ponad pol roku sledzenia niemieckiego rynku lepsze cuda widzialem :shocked:
  5. Przebieg jest orginal. Auto mam z pierwszej reki, z pelna dokumentacja. Jest w longlifie, ale przy 90 tys przechodze na wymiane co 10-15 tys. Olej w skrzyni wymienie przy 100 tys bo tak wyczytalem na forum ... Poza tym plytke z mapa polski jak i instrukcje juz mam. Tu wielkie dzieki dla alvaro
  6. tam prawie nic nie widac...
  7. Ale to MIAŁ byc automat!! Juz mialem dosyc ciaglego wachlowania biegami na polskich drogach.... Teraz odpoczywam i sie relaksuje jerzdzac po kaszubskich OSach :decayed: A poza tym jak mi sie zachce biegami pobawic to zawsze pozostaja łopatki przy kierownicy fajna zabawa, zwlaszcza przy wyprzedzaniu.
  8. Nowy nabytek.... Poszukuje instrukcji obslugi w j.polskim (w trojmiejskim serwisie beda za 1,5 miesiaca ), i plyty do z mapa polski do rns-e.
  9. A co jesli kupuje auto warte np, 25 000 euro z uszkodzonym silikiem i skrzynia biegow (wpisane w umowie)za kwote 6500 euro? Czy tez rzeczoznawce wolaja?
  10. Witam, Zgodnie z regulaminem witam sie z wszystkimi i klaniam sie w pas :notworthy: Jeszcze nie jestem posiadaczem Audi,ale we wrzesniu wybieram sie na zakupy. Interesuje mnie A4 Quattro 3.0 tdi avant tiptronic od 2005 roku. Jezeli chodzi o reszte opcji to musi miec wszystko i przebieg do 100 000 Mam zamiar zmiescic sie w kwocie do 25 000 euro i mysle ze z powodzeniem mi sie to uda. Jezeli ktos moze mi udzielic jakichs ciekawych wskazowek to chetnie poczytam. Poki co zaglebiam sie w forum w poszukiwaniu informacji na temat ww modelu. Pozdrawiam!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.