Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

porter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez porter

  1. mnie panowie jutro niema jeb...na robota :wallbash:Proton będziecie kombinować jutro z Kubą z tymi nawiewami??
  2. ja bede ale niechlapne :angry:niemam kierowca
  3. Koledzy a niewiecie czy będzie XANDMAR,co wogole z NIM jest????????
  4. IGOR SERDECZNE GRATULACJE :>,napisz kiedy mam sobie załatwić kierowcę na spot ,POZDROWIONKA dla ŻONKI :>P.s mały jest świetny
  5. no mnie też niebędzie 2 zmiana niestety
  6. POZDROWIENIA IGOR jeszcze raz ,pisz co tam się wykluje :>no i odzywaj się na forum nara
  7. Dzięki za spota było bardzo dzisiaj śmiesznie-nie????
  8. Witam,ja nareszcie bede miał czas,więc się zjawie,bede przed 18
  9. no robię we czwartek napiszę Ci ile wyszło
  10. Panowie ja jutro niestety odpadam moja AUDI jest rozebrana
  11. Proton chłopaki napewno wyzdrowieją do przyszłego tygodnia :naughty:to pogadamy
  12. panowie ja jadę do Sarniego Stoku,bo widzę że nikt nic nie pisze
  13. jak się ciesze xandmar już wyzdrowiałeś
  14. bede jutro,Proton niezapomnij proszę Cię bardzo
  15. no ja też jestem za tym,tylko która alejka?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 11:50_________________________________________________xandmarku a Ty zdrowiej szybko,dużo ZDROWIA CI Życzę
  16. ja będe tylko napiszcie dzisiaj gdzie czy w sarnim stoku czy auchanie,jutro podobno ma być pogoda
  17. xandmar gdzie się tak załatwiłeś?
  18. cześć kolego ja mam ten sam problem tylko ja już sprawdzałem vagiem i nic mi nie wykazało jak byś się coś dowiedział to daj znać na priwat
  19. Witam lettalec teraz to mi się zdaża coraz żadziej ale się zdaża podepne jeszcze tego vaga i zobacze troszke mnie to martwi ale narazie dzięki
  20. sorry ja też niedam rady, siedze na wolnym a jakoś mam mniej czasu niż jak pracuje
  21. Witam mam zapytanko ,kiedy zwalniam szybko pedał sprzęgła i dodaje trochę gazu wtedy mam jakiś strzał w silniku i autko gaśnie czy ktoś wie co to oznacza i czy ta reakcja silnika jest prawidłowa bo troszke te strzały mnie niepokoją?Pozdrowionka
  22. panowie kto da rade przyjechać we środe ???[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 13:24_________________________________________________igor przyjedz jak niedasz rady w piątek bo ja jednak tez niedam rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.