Treść opublikowana przez anml
-
CDNC 2.0 TFSI+DP+IC stronic quattro 297KM 403Nm
czesc mierzyles moze czas 0-200?
-
Chiptuning Compsport Bielsko - Biala
ja sie pisze jakby co, passat 1.8t
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
pytanko - czy takie cos jest potrzebne w 1.8T ktory ma tylko jedna lambde (APU w pasku)?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
masakra
-
[B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie
przyslowie mowi Chytry nie Hytry
-
[ALL B7] Gazowanie silnika 2.0T - pytania
no bo smieszne jest wsadzanie gazu do fury wartej minimum 50k OT w dziele technicznym / Poziek
-
[B5 AEB] Moje AUDI A4 1,8T QUATTRO
1.8t fajne, quattro fajne, czego wiecej chciec
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
jesli wieziesz pasazerow z tylu to ich zapiete pasy sa w twoim interesie bo przy uderzeniu oni leca do przodu, lamia fotel a potem twoj kregoslup
-
Cyfra + Jaki dekoder ?
mam fergusona 6600 i jest ok a wyszukiwanie tematyczne - robisz sobie ulubione wg jakis tam kategorii i tyle ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich