Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3agrab

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 3agrab odpowiedział(a) na marcys temat w Audi A4 B5
    nie wiem co to zanczy "planowana" ale powiedzial ze tylko uszczelka jest do wymiany, i nazwał to obróbką głowicy
  2. 3agrab odpowiedział(a) na marcys temat w Audi A4 B5
    powiedzial ze wymiana uszczelki to musze mu auto zostawic na dwa dni, bo wymieni termostat , wiskoze i uszczelke . cala obrobka glowicy to 500zl + uszczelnianie zaworowe itd... to w sumie 800 zl bo czesci to 500zl w sumie czyli za drugo?
  3. 3agrab odpowiedział(a) na marcys temat w Audi A4 B5
    witam, mam audi a4 b5 z 96 r. ostatnio straznie auto zaczelo sie grzac , temp. do 110 stopni ,wiec podejrzewałem termostat. mechanik powiedzial ze to nie tylko termostat, ale i wiskoza a przedewszystkim uszczelka głowicy poniewaz plyn chodniczy wyciekal z rury wydechowej...koszt razem z czescmi powiedzial 1300-1400zł poniewaz problem jest raczej z robocizna, prosze o rade czy to jest dobra cena , czy szukac u innego mechanika? wiskoza 300zl uszczelka 120-170zł tremostat 40zl czyli robocizna wychodzi jakies 700-800zł ????? pozdrawiam * uzupełnij proszę profil - Łukasz
  4. witam, proszę o pomoc , czy elementy takie jak zapisane poniżej będą pasować z Audi A4 B5 ale [silnik 1,8] do Audi A4 b5 [1,6 KAt]: 1. maska z grillem 2. zderzak przedni + belka + amortyzatory 3. reflektory+kierunki 4. wzmocnienie czołowe??? 5. dwie chłodnice wody + klimatyzacji??? 6.dwa wiatraki do tych chłodnic z obudową? z gory dziekuje za szybka odpowiedz uzupełnij profil [cayenne]
  5. mam na imię Rafał jestem z Warszawy, posiadaczem Audi A4 b5 silnik 1,6 z 1996 roku bordo pozdrawiam wszystkich miłośników Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.