Treść opublikowana przez skulcz
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Odgrzewam temat. Czy ktoś mi pomoże?? Mam dokodowane w 46 Pilot, w MMi wyświetla się domykanie okien ale nie działa. W kanale 61 i 62 dodałem 1 i też nic . Co jeszcze można zrobić aby okna domykały się z pilota.????
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Panowie w B8 lift w dzień przy zapalonym DRL gdy włączam kierunek całkowicie wyłącza sie neon. Jak przekodować go żeby się zciemnił a nie wyłączył całkowicie ???
-
Błąd 4167
Odświerzam temat bo nadal nie działa. Mam tak 4167 - Manifold Pressure / Boost Sensor (G31) P0237 00 [175] - Signal too Low Który to będzie czujnik. Zmieniłem ten na rurze plastikowej i dalej to samo.
-
Błąd 4167
Dzięki może tak być Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Błąd 4167
No właśnie nie ma tego z P. Dlatego pytam. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Błąd 4167
Czy ktoś wie za co odpowiada ten błąd. Mam go na sterowniku silnika. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Sprawdź we wtyczce czy wszystkie liny są dokładnie po zaciskane. Raz miałem przypadek że jeden wlosek wyszedł i dotykam pina obok i było to co u Ciebie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dlatego że masz niesprawny jeden czujnik Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Keyless po Online
Też tak mysle Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Keyless po Online
Witam. Byłam na online w serwisie. Po zakodowaniu nowego BCM2 przestało działać otwieranie drzwi z Keyless , co ciekawe odpalanie chodzi a drzwi nie. Bcm brałem pod nr VIN w serwisie i jest 3 oczka wyższy od obecnego , bo nie można już zamówić takiego jak miałem. Dodoam że w 05 i 46 jest advanced key, czy tak ma być Czy macie pomysł wszytko było na ori nic nie dokładałem.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Próbowałem ale nie działa po uaktywnieniu Charisma pojawiły dodatkowe funkcje od zawieszenia a szyby nic. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Koledzy czy spotkali się się z czymś takim że nie można w 46 dokodwac dotykania szyb z pilota. Nie przyjmuje mi kodowania. Tylko tej rzeczy. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
U mnie jest możliwość wyboru ręczny czy GPS Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Bo na pewno masz zaznaczone z GPS. Sam się aktualizuje. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
CAEB Błędy i nierówna praca
A dokładnie separator oleju.
-
CAEB Błędy i nierówna praca
Kolego dziękuję za pomoc to była odma i narobiła strasznego zamieszania.
-
CAEB Błędy i nierówna praca
tak wyglada, ale reszta błędów mnie martwi bo chyba rozrzad przeskoczył o ząbek i to może być nieciekawie.
-
CAEB Błędy i nierówna praca
Witam. Mamy w rodzinie auto z tym silnikiem CAEB. Wcześniej był zmieniony rozrząd na serwisowy. Auto latało pięknie przez 6 miesięcy do dzisiaj. Zaczeło się szarpanie i nierówna praca oraz błedy. 5646 - Leak in Air Intake System P2279 00 [237] - - 4113 - Camshaft Position Sensor (G40) P0341 00 [236] - Implausible Signal 4105 - Bank 1; System too Lean at Idle P2187 00 [237] - - 7781 - Engine Off Timer Performance P150A 00 [032] - - Czy ktoś ma pomysł co to może być . Dodam że auto ma 42 tyś przebiegu. Pilny temat.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Wielkie dzięki teraz będzie dobrze. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Kolego a trochę jaśnie z tym aps+. Tam nie widziałem opcji PDC przód.. Co trzeba zrobić. Pz
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
zastanawiam się coraz bardziej czy właśnie komfort się nie uwalił. Chociaż wole spytać mądrzejszych. Ale nie wiem
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
DZisiaj dłubałem przy dociągu i coś jest nie tak. Kable do komfotu prześwietlone, przejście na każdym. Komfort widzi położenie krańcowek. ale nie podaje napięcia na silnik dociągu. Co za dziadostwo , jakieś pomysły koledzy?? moduł komfortu nr 8k0907064FP
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Bardzo bardzo dziękuje za pomoc . Teraz jest tak jak powinno .
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Czyli problem z zasilaniem po stacyjce Zawartość dodana 1 minute later Gdzie proponujesz wpiąć sie do zasilania ?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Muszę zobaczyć w 5F , zasilanie z listwy bezpieczniki jak w instrukcji. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka