Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skulcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skulcz

  1. Odgrzewam temat. Czy ktoś mi pomoże?? Mam dokodowane w 46 Pilot, w MMi wyświetla się domykanie okien ale nie działa. W kanale 61 i 62 dodałem 1 i też nic . Co jeszcze można zrobić aby okna domykały się z pilota.????
  2. Witam. Panowie w B8 lift w dzień przy zapalonym DRL gdy włączam kierunek całkowicie wyłącza sie neon. Jak przekodować go żeby się zciemnił a nie wyłączył całkowicie ???
  3. Odświerzam temat bo nadal nie działa. Mam tak 4167 - Manifold Pressure / Boost Sensor (G31) P0237 00 [175] - Signal too Low Który to będzie czujnik. Zmieniłem ten na rurze plastikowej i dalej to samo.
  4. Dzięki może tak być Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. No właśnie nie ma tego z P. Dlatego pytam. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. Czy ktoś wie za co odpowiada ten błąd. Mam go na sterowniku silnika. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. Sprawdź we wtyczce czy wszystkie liny są dokładnie po zaciskane. Raz miałem przypadek że jeden wlosek wyszedł i dotykam pina obok i było to co u Ciebie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. Dlatego że masz niesprawny jeden czujnik Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. Też tak mysle Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. Witam. Byłam na online w serwisie. Po zakodowaniu nowego BCM2 przestało działać otwieranie drzwi z Keyless , co ciekawe odpalanie chodzi a drzwi nie. Bcm brałem pod nr VIN w serwisie i jest 3 oczka wyższy od obecnego , bo nie można już zamówić takiego jak miałem. Dodoam że w 05 i 46 jest advanced key, czy tak ma być Czy macie pomysł wszytko było na ori nic nie dokładałem.
  11. Próbowałem ale nie działa po uaktywnieniu Charisma pojawiły dodatkowe funkcje od zawieszenia a szyby nic. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. Koledzy czy spotkali się się z czymś takim że nie można w 46 dokodwac dotykania szyb z pilota. Nie przyjmuje mi kodowania. Tylko tej rzeczy. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. U mnie jest możliwość wyboru ręczny czy GPS Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Bo na pewno masz zaznaczone z GPS. Sam się aktualizuje. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. skulcz odpowiedział(a) na skulcz temat w 2.0TFSI
    A dokładnie separator oleju.
  16. skulcz odpowiedział(a) na skulcz temat w 2.0TFSI
    Kolego dziękuję za pomoc to była odma i narobiła strasznego zamieszania.
  17. skulcz odpowiedział(a) na skulcz temat w 2.0TFSI
    tak wyglada, ale reszta błędów mnie martwi bo chyba rozrzad przeskoczył o ząbek i to może być nieciekawie.
  18. Witam. Mamy w rodzinie auto z tym silnikiem CAEB. Wcześniej był zmieniony rozrząd na serwisowy. Auto latało pięknie przez 6 miesięcy do dzisiaj. Zaczeło się szarpanie i nierówna praca oraz błedy. 5646 - Leak in Air Intake System P2279 00 [237] - - 4113 - Camshaft Position Sensor (G40) P0341 00 [236] - Implausible Signal 4105 - Bank 1; System too Lean at Idle P2187 00 [237] - - 7781 - Engine Off Timer Performance P150A 00 [032] - - Czy ktoś ma pomysł co to może być . Dodam że auto ma 42 tyś przebiegu. Pilny temat.
  19. Wielkie dzięki teraz będzie dobrze. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  20. Kolego a trochę jaśnie z tym aps+. Tam nie widziałem opcji PDC przód.. Co trzeba zrobić. Pz
  21. zastanawiam się coraz bardziej czy właśnie komfort się nie uwalił. Chociaż wole spytać mądrzejszych. Ale nie wiem
  22. DZisiaj dłubałem przy dociągu i coś jest nie tak. Kable do komfotu prześwietlone, przejście na każdym. Komfort widzi położenie krańcowek. ale nie podaje napięcia na silnik dociągu. Co za dziadostwo , jakieś pomysły koledzy?? moduł komfortu nr 8k0907064FP
  23. Bardzo bardzo dziękuje za pomoc . Teraz jest tak jak powinno .
  24. Czyli problem z zasilaniem po stacyjce Zawartość dodana 1 minute later Gdzie proponujesz wpiąć sie do zasilania ?
  25. Muszę zobaczyć w 5F , zasilanie z listwy bezpieczniki jak w instrukcji. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.