Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skulcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skulcz

  1. ok a masz może manuala jak je pozakładać??
  2. Podpinam się pod temat : Wymieniłem łańcuch ustawiony na znaki według AutoDaty. Odpalił samochód od strzała ale...... się zaczeło. Widać ,że nie pali na jeden cylinder i kuleje na wolnych obrotach. Zobaczyłem ,że na podstawie jest leciutka ryska i czytając temat uważam ,że do wymiany. Wyskoczyły takie błędy: 7144 - Please Check DTC Memory in CAN Gateway (J533) U1008 00 [039] 4527 - Coolant Fan Control Circuit 1 P0480 00 [039] - Electrical Malfunction 2799 - Bank 1: Camshaft A (Intake) P0010 00 [039] - Position Actuator Malfunction 4060 - Cylinder 3 P0303 00 [039] - Misfire Detected 4051 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 00 [039] Przeczytałem i ręce mi opadły :-( Jak poradziliście sobie z problemami z rozrządem. Będę wdzięczy za pomoc , bo niestety w mojej okolicy nie ma fachowców znających sie na tfsi. pozdrawiam
  3. Dodałem 1 i nic.
  4. Sławek, a Ty masz to zakodowane ? nie dam sobie ręki uciąć ale jak dobrze pamiętam to wejdź w moduł 46 - cent. conv., kodowanie 07, długie kodowanie Byte 2 bit 2 i zmień na 1 brakowało kodowania wielkie dzieki. Teraz zamykam z pilota , ale nie mogę otworzyć .
  5. Sławek, a Ty masz to zakodowane ? nie dam sobie ręki uciąć ale jak dobrze pamiętam to wejdź w moduł 46 - cent. conv., kodowanie 07, długie kodowanie Byte 2 bit 2 i zmień na 1 . Sprawdzę po powrocie do domu. I dam znak po 16.
  6. W mmi 3g tego nie widzę. .yslalem o zielonym menu. Pomocy !!!!
  7. W b8 w mmi to ustawisz. Witam. Podpinam się do tematu , tylko gdzie to można ogranąć w MMI ? U mnie nie chodzi ani otwieranie ani zamykanie. Będę wdzięczny za pomoc. Musisz wejsc w setup i masz windscreen czy jakos tak (nie mam auta pod reka) i tam masz (chyba dwie możliwości zmiany) ustawienia ktorymi musisz sie pobawić. Gdzie masz możliwość ustawienia otwierania/zamykania z kluczyka tylko przednich szyb oraz p+t wchodzilem w menu i nic tam nie ma. Widzę opcje blokady centralnego zamka , selektywne otwieranie drzwi i funkcje coming Home. Macie pomyśl jak uruchomić domykanie okien??
  8. W b8 w mmi to ustawisz. Witam. Podpinam się do tematu , tylko gdzie to można ogranąć w MMI ? U mnie nie chodzi ani otwieranie ani zamykanie. Będę wdzięczny za pomoc.
  9. skulcz opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam. Mam problem z wilkiem wydechowym. Będę musial go wymienić . Czy ktos z kolegów posiada manual jak potem ustawić całość aby nie bylo problemów. I kolejne rzecz szukam wałka o nr 06H 109 022 bj. Będę wdzięczny za pomoc. Czy głowica w caeb i walki są takie same jak cdnc ?
  10. Panowie dzięki za spotkanie. Milo było porozmawiać. Pz
  11. Tylko konkretna godzinę. Jestem na miejscu.
  12. Dzisiaj myślałem o spocie. Później będzie sezon i wszyscy zaganiani. Może jakieś spontanicznie spotkanie ?
  13. Mam pytanie dotyczące kodowania . Czy Rnse led ma inne kodowanie jak zwykle. Wchodzę w kanał 131 i wyskakuje nie dostępny. Mieliście coś podobnego. I jeszcze jedno kodowanie mam na angielski język a i tak komendy głosowe nawija po niemiecku. Jak to zmienić ?
  14. Panowie podlaczylem zewnętrznego Gpsa i nie ma sygnału w Rnse . Czy ktos cos w temacie może pomoc?
  15. To ja mam pytanie z której końcówki wziac sygnał GPS i jak go dostarczyć do RNSa.?
  16. Panowie tak z innej parafi. Czy ktoś potrzebuje mapy 2016 ze PL do Rns-a ale nie led. Mam na zbyciu jak coś to info na PW.
  17. Koledzy walczyłem , walczyłem i jednak zamontowałem przetwornik z Proximy + pilot FLO i działa rewelacja. Najlepsze jest to ,że nareście mam zasięg pilota . Home linka łapie mi prawe ze 100 m. Oryginalny pilot dopiero po dojechaniu na 10 m . Wiec same plusy. POLECAM...
  18. Postaram się być. Do zobaczenia
  19. Nie widzę problemu żeby PL wgrać ponownie , przecież to chwila Mass moze link do takiego sofi PL
  20. Czy ktoś ma info jak jest z tymi końcówkami w bagażniku? Zastanawiam się czy jak wyjmę lampkę tylną z podsufitki to dostane się do anteny? Ma ktoś wiedze?
  21. Dzieki ale nie widze info o kablach w bagażniku. Ja mam antenę na dachu tylko kwestia podlaczenia do radia
  22. Witam. Panowie zapodałem RNS-a w Led do wersji z radiem Symphony2. Auto jest w wersji USA i miało radio satelitarne. Podłączyłem końcówkę do rns-a tą typu Fakra , ale nie mam sygnału GPS. Natomiast w bagażniku w lewym boczku znalazłem dwie końcówki typu fakra (zielona i brązowa.) Pytanie gdzie będzie sygnał z GPS? Czy ktoś przerabiałe podobny temat? Będe wdzięczny za pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.