Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skulcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skulcz

  1. skulcz odpowiedział(a) na skulcz temat w 2.0T
    . A jakie kanaly?
  2. Co sprawdzić w zbiorniku paliwa, a odpowietrzenie moze jakiś schemat? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
  3. Witam. Mam problem z wywalaniem check . Po potpieciu Vaga sa następujące błedy. 001056 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent - MIL ON 001110 - EVAP System: Very Small Leak Detected P0456 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 008577 - Performance Malfunction in Cooling System P2181 - 008 - Implausible Signal Zauważyłem jedną rzecz. Gdy poziom benzyny jest mniejszy kontrolka gaśnie, a jak zatankuje powyżej połowy zbiornika pojawia się check. Nie zauważam spadku mocy lub innych oznak , jedynie denerwującą kontrolkę. proszę o pomoc w temacie. pozdrawiam Czy ktoś miał cos podobnego
  4. a na co w dzien długie. Każdy ma prawo miec swoje upodobania. Patrzałem i podczas jady na dziennych długie sie rozjasniaja do 100 %podczas migniecia. Jest ok, poza jednym mankamentem kolor dziennych mnie zabija. Musze cos na ta żółć wymyślić.
  5. Jezeli masz dobrze ustawione do długie to jest ok Jutro zrobię zdjęcie i wstawię
  6. Dają radę bo w dzień chociaż je widać. Wcześniej mialem modul z allegro w b6 i mialem długie na 50 % i bylo ok. Dla mnie najważniejsze jest to że nie świecą się postoje i deska na dziennych.
  7. High Ale nie pamietam końcówki kodu
  8. Dopiero teraz miałem chwile włączyłem dzienne na długich. Przyciemniłem do 51 %. Długie działają normalnie, no i tył się nie świeci Pozdrawiam
  9. skulcz odpowiedział(a) na skulcz temat w 2.0T
    Możesz podać więcej danych tego czujnika.
  10. skulcz opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam. Mam problem z wywalaniem check . Po potpieciu Vaga sa następujące błedy. 001056 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent - MIL ON 001110 - EVAP System: Very Small Leak Detected P0456 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 008577 - Performance Malfunction in Cooling System P2181 - 008 - Implausible Signal Zauważyłem jedną rzecz. Gdy poziom benzyny jest mniejszy kontrolka gaśnie, a jak zatankuje powyżej połowy zbiornika pojawia się check. Nie zauważam spadku mocy lub innych oznak , jedynie denerwującą kontrolkę. proszę o pomoc w temacie. pozdrawiam
  11. Proszę kolegow, rozwiązanie problemu banalne. Trzeba przesmarowac sztuce i po tygodniu problem zniknął. Pozdrawiam i sktzypieniu w przekładni mówimy zdecydowane NIE.
  12. Witam. Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić. Podczas powolnego skrętu kierownicą w lewą stronę zaczyna się buczenie. kiedy kręcę kierownicą szybko nie słychać nic. Sprawdzałem gdzie słychać ten dzwięk i wychodzi z przekładni. podczas oględzin zobaczyłem że mam przekładnie z servotronikiem czy to ma jakiś wpływ. Proszę o podpowiedzi bo ten dzwięk robi się irytujący. pozdrawiam ---------- Post dopisany 21-06-2014 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2014 at 17:09 ---------- Czy ktoś może mi pomóc????
  13. skulcz odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ja zalałem 5w30 Valviline wg specyfikacji do naszych audi i jak na razie jest ok. Moc podniesiona i nie widzę żeby podbierała olej . Valvolinem mam zalany juz kolejny samochod i jest naprawdę świetny.
  14. Witam. Zastanawiam się na zakupem silnika do bramy, czy są urządzenia które nie współpracują z naszymi bryczkjami. Brame garażową mam Somfy i nie mogę sobie poradzić ze sparowaniem jej z samochodem. Czy ktoś coś takiego trenował , bedę wdzięczny za odpowiedz. pozdrawiam
  15. Mam wersje high . Musze pomyslec o wymianie lamp na xenon. Jeszcze raz Dzięki za pomoc. Z przyciemnieniem dziennych wlasnie tak zrobilem. Pozdrawiam
  16. a halogeny zamiast lamp
  17. skulcz odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ja przesiadłem sie z AWX na 2.0T. Jak na razie jest ok. Dodam ze jest wyhamowana na239 km i moze dlatego taki szok . Nie zamienię bezyny na diesla. Za malo jeżdżę. Pozdrawiam
  18. Wielkie dzięki dziala. A jak zrobić żeby na dziennych nie palily sie swiatla z tylu?
  19. Witam Panowie jak zakodować przy zwykłej lampie automatyczne śwaitła po odpaleniu , bo normalnie zgłupiałem. W b6 robiłem i latało a tu nie mogę sobie poradzić. Lampy zwykłe i przełącznik z auto.
  20. Panowie mam problem jak zakodować automatyczne światła w B7 , po zapaleniu auta , mogą palić się halogeny. Jak to zrobić?
  21. Dzieki z podpowiedz. Miałem ostatnio Touran i tak miałem zakodowane do jazdy dziennej miałem halogeny i na dodatek 60% mocy. Ale to był CAN. Wydawało mi się że tu też jest opcja po odpaleniu automatycznie zapalają się halogeny a po przełączeniu ręczne zapalą się xenony. No jak się nie da no to szkoda . Trzeba wstawić ledy do halogenów i bedzie git Jeszcze raz dzięki
  22. dzieki to tez znalazłem , ale pamiętam że można było zakodować światła dzienne w halogenach i nie mogę tego znaleźć.
  23. Witam. Czy ktoś ma rozpiskę jak zakodować światła w B6 . Interesuje mnie by w ciągu dnia jeździć na halogenach a wieczorem na Xenonie. Kiedyś miałem takie kodowanie ale padł system i wszystko wcieło. pozdrawiam
  24. Witam. Ja mam założone i nic nie buczy. Tylko elektromagnesy w lampach. Generalnie rewelacja , w połączeniu z przełącznikiem auto. Choć drażni mnie ta żółtawa barwa żarówek.
  25. Dzieki wielkie. Może orientujesz się gdzie szukać tego czujnika? :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.