Treść opublikowana przez skulcz
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ok to za tydzień narka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Pasuje będę . To pod makiem?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Kazik to kiedy kawa ?
-
Kołobrzeskie A4 .........
A jak ktos z kolegów jest na miejscu to czemu nie wypic kawy i pogadać. Dajcie znać czy ktos jej na miejscu. Pz
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ok dajcie znać to jakoś się zmówimy. Pozdrawiam
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Tom ja tez widziałem nie jedne cuda i nie koniecznie z USA. Mnie jedynie zastanowila zbierznosc sytuacji. B6 i B7 miały to samo. W b6 sobie dalej spokój z tym tematem steraz chcę to zrobić.pz
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Dokladnie nie ma parzystych częstotliwości. Radio jest na pewno w wersji Usa bo tez jest klwaisz od radia sat.
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Nad czym mam się zastanowic Oba auta byly z USA
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Kolego może cię zdziwię ale mialem b6 uda i miała ten sam bajer. Byla oryginalna w 100%.
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Mysle ze wszystko jest oryginał tylko wersje USA maja taki bajer
-
Kołobrzeskie A4 .........
Może sobota teraz po nowym roku 3.01. Jakas kawa pod Mc?
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Tom A4 . Tak dokladnie jest. Przyciski się podświetlają ,a radio juz nie działa. Tez myślałem o tym żeby podmienić plus który ginie dopiero po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Mialem nadzieje ze można to zrobić kodowaniem. Pz
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja tez mam vaga dlatego pytalem
-
Czy mozna wymontowac lampy b7 bez zdjecia zderzaka przod
Dzieki tak myślałem.
-
Czy mozna wymontowac lampy b7 bez zdjecia zderzaka przod
Mi chodzi o wymianę lamp ze zwykłych na bi-xenon. Dlatego pytam bo nie mam za bardzo czasu żeby demontowac przedni zderzak
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Kolego próbowałem przekodowac jak podales ale nic to nie zmieniło. Nadal na po zgaszeniu silnika wylacza od razu radio.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja cały czas jestem. A koledzy z Kg jakos się nie odzywają.
-
Czy mozna wymontowac lampy b7 bez zdjecia zderzaka przod
Czy można wyjąć przednie lampy bez zciagania zderzaka przedniego ?
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
U mnie jestconcert 2 I nie pokazuje bledow w radiu.
-
Kołobrzeskie A4 .........
A co ci się dzieje z nawiewami?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Witam. Widzę ,że jakoś ożywienia w naszym mieście nie ma . Kolegów z logo klubu czasami widać ale trzeba by było się spotkać . Macie jakiś termin. Jak po długiej przerwie będe w końcu miał chwile przepalić moją bryczkę . pozdrawiam
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
no i jak to zrobić
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Wcześniej tak miałem w B6 a tu B7 i niespodzianka, radio jest ori tylko wersja USA .
-
Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
Witam. Jak w temacie . Jak zakodować mod 47 lub inny aby po wyłączeniu sinika nie wyłączało się rado a dopiero po wyciągnięciu kluczyka??? czekam na info.
-
CHeck 2.0 t i błędy
Postaram sie zrobić i wrzucić