Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. tzn?? co , jak na wage do zważenia :polew: :polew: :polew:
  2. :hi: pracusie
  3. bede póżniej
  4. nic nie mam ciekaweeeeee :mysli: :mysli:
  5. MADAS ustaw młodzież :polew: :polew:
  6. dzieki teraz czas na piwko :gwizdanie: tak sie zajadał że gg nie czytał :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. co tam w zwiazku z dniem dzisiejszym opowiadac :naughty: :naughty: :>
  8. czego rżysz :polew: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:09_________________________________________________witam fioleta :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  9. Cześć, co tam? stara bieda a u was :shocked:
  10. :hi: wszystkim
  11. dobra spadam bede pozniej [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:14_________________________________________________ na giełdzie używke dostaniesz za 100zł tak mi sie cos o uszy odbiło no sam widzisz po co sie babrac z tym wymienic i juz mam racje
  12. już chyba nie ma co spawac lepiej kupić nowe szkoda roboty ale dzięki jak co nowa widziałem za 150 razem z tą na skrzynie w komplecie więc chyba gra nie warta swieczki co
  13. przecież vodka jest dla ludzi co nie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:04_________________________________________________wentyl a co dokładnie stało sie z osłoną wódke za kołnierz tez nie wylewm :naughty: a osłona już pada zawias w dole śnieg zmarznięty robi swoje
  14. no i to mówi samo za siebie wicek :naughty:
  15. na kontrakt mnie wy***ali az tam bliżej nie mogli :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:55_________________________________________________ za szeroko poszłem [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________ czy ja wiem, raczej degustatorzy degustatorzy poniżej 3 litrów nie siadamy co :polew: :polew:
  16. witamy kolege :hi:
  17. pijusy :polew:
  18. paker prosze :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:34_________________________________________________ siema
  19. siema nygusy z pyrlandii :naughty: [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:22_________________________________________________co tam słychać [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:23_________________________________________________ :wallbash: cholera moja osłona pod silnik przez tą zime kończy swój żywot
  20. :hi: siema wszystkim piekny dzionek coś czuje dzisiaj bedzie :mysli:
  21. Adamie co tam miałem byc ale cóż nie wypaliło ale dotre na następny napewno
  22. nowi przybywaja a starzy nie :mysli: :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.