Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas26 nie strasz mnie ,bo już prawie miałem pełne majty[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:39_________________________________________________madas26 ja nieraz sam sobie nie wierze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uffffff :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli zasłuży ,ale chyba nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Iverson ,strzał w dziesiątke wszędzie najlepiej żeby o wszystkim wiedziały , z kim gadałeś ,o czym itp. :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas26 nie ma sie czym przejmowac moja żona podobnie reaguje do twojej , ale kobiety nie rozumieja często zainteresowań faceta ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich ,ciekawy temacik poruszyliście :>
-
[B6 AVF] W końcu ... Avant Makalu
fura jest ok . pozostaje powiedzieć szerokiej drogi
-
Spocik Lubuski :)
niedzielne spoty 'jestem za a inni niech sie wypowiedza
-
Spocik Lubuski :)
w wolsztynie jade na początku przyszłego tygodnia
-
Spocik Lubuski :)
topor witam nawinąłem z jednym mechaniorem o ustawieniu kąta wtrysku i mówił mi że ta przyjemnosć wyjdzie 100 złociszy[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 20:38_________________________________________________panowie co taka cisza -czyżby lubuskie powoli wymieralo do cholery :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba bede musiał bo dawno nie byłem' a tak przy okazji to ulep bałwana jeszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Browarek jest oki ale bardziej wole mocniejsze trunki; piwo dobre na sen [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 20:33_________________________________________________no siema Madas co tam w Poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema widze humorek dopisuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie oderwał by sie tak szybko napewno nie nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kur----- a jak sie ładnie ustawili no no[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Ive dzięki za cenne wskazówki odnośnie alu i zawiasu będę je miał na uwadze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive napewno gdzieś baluje zapewne[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 20:42_________________________________________________Topor nie mam pojęcia ale musashi może będzie wiedział
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musashi wielkie dzięki za zwagowanie mojej fury jutro już pedze na poprawienie kąta wtrysku; przynajmniej wiem co i jak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A panowie ten spocik 28.09 to w pojedynke czy małżonka też może przyjechać
-
Spocik Lubuski :)
To co panowie wybieramy sie 28 na Poznań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki Musashi za zaproszenie wpadne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy na ten spocik można sie dołączyć panowie
-
Spocik Lubuski :)
no i kiedy by to miało byc[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 23:18_________________________________________________mozna się zgrac nie widze problemu
-
Spocik Lubuski :)
nie widze problemu tylko wiecej chętnych a nie 2 czy 3
-
Spocik Lubuski :)
No nie wiem była rozmowa na 14.09 ale coś przycichło .Jak 14 jest aktualny to ja sie pisze
-
Spocik Lubuski :)
jeśli chodzi o mnie nie widze żadnych przeszkód. dzięki za zaproszenie