Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. Witaj na forum
  2. zajebi....... zostało pare siniaków :kox:
  3. Witaj na forum
  4. Witaj na forum
  5. a ty co robiłeś pod leroy'em zamiast być na spocie? czekałem na was myślałem że spot tam sie odbywa
  6. dokładnie tak jak tu robił to Wojtek tylko z turbiną to zrób :polew:
  7. sprzedać wrzoda kto by Cię kupił? ;([br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 14:50_________________________________________________aha w przyszłym tyg jade robić rozrząd czy to się wiąże jedno z drugim? nie ale łatwiejszy dostęp do suszarki
  8. jak masz relingi to przykrecaj, nie baw sie w magnes [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 02:07_________________________________________________ jakas godz temu wyjezdzalem z pracy, troszke dalem po gazie i wlaczyl mi sie tryb awaryjny - tam mysle (wciskam gaz i prawie zero reakcji do 2,5 tys jeszcze jedzie pozniej muł), zgasilem pod piecuchem po zakupach zapalilem i chodzil gitara , butowalem zdrowo i nic sie nie dzialo (w sensie dobrze reagowal) pozniej bylem na stacji znow zgasilem auto po ponownym odpaleniu znow gitara :> Czy ma ktos pomysl co moglo spowodowac wlaczenie sie trybu awaryjnego albo czy to byl wogole tryb awaryjny? Miałem podobną sytułacje, tylko że u mnie zaświecała się kontrolka świec żarowych i auto wchodziło w tryb awaryjny, po wył/wł silnika wszystko wracało do normy, póki nie zacząłem znowu mu deptać. Po sprawdzeniu na vag'u wyszło coś z dawkowaniem paliwa. Wyszło że filtr paliwa, po wymianie wszystko Ja butowalem po kolejnym zapaleniu i nic, trzeba bedzie podpiac vaga i zobaczyc co sie dzieje przeładowanie
  9. Witaj na forum
  10. jak masz relingi to przykrecaj, nie baw sie w magnes [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 02:07_________________________________________________ jakas godz temu wyjezdzalem z pracy, troszke dalem po gazie i wlaczyl mi sie tryb awaryjny - tam mysle (wciskam gaz i prawie zero reakcji do 2,5 tys jeszcze jedzie pozniej muł), zgasilem pod piecuchem po zakupach zapalilem i chodzil gitara , butowalem zdrowo i nic sie nie dzialo (w sensie dobrze reagowal) pozniej bylem na stacji znow zgasilem auto po ponownym odpaleniu znow gitara :> Czy ma ktos pomysl co moglo spowodowac wlaczenie sie trybu awaryjnego albo czy to byl wogole tryb awaryjny? geometria turbiny zacina a tak to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.