Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tam będe :>
-
[B5 AFN] Mała dziurka w skrzyni po wypadku auta oraz kilka innych pytań
na P będzie się toczyć z rozwalonym przegubem (mechanizm różnicowy) a tak to lepiej sprawdzić czy ten kawałek alu nie wpadł do środka bo ci zrobi niezły roz......el w skrzyni :gwizdanie:
-
[B5 AEB] 3 niepokojące objawy...POMOCY !!
zastanów się czy czasem nie stało się to po tankowaniu
-
Strefa Śmiechu
a jaki wczesniej bohater
-
[B5 AHU] Głośna praca rozrządu (chyba szklanek).
mat a4 ma 100% racji regulatory luzów zaworowych :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Luz po wymianie łożysk tylnych kół
minimalny luz na łożyskach sobie zostaw nie przeszkadza w jeździe a łożysko będzie żywotniejsze :gwizdanie:
-
[B5 AAH] dziwne zachowanie silnika rano (dziwne dzwieki)
w układzie nie robi sie podciśnienie tylko ciśnienie
-
[B5 AAH] dziwne zachowanie silnika rano (dziwne dzwieki)
sprawdź czy nie masz ubytku płynu chłodniczego (może uszczelka pod głowicą)
-
[B5 AHL] Czujnik położenia wału
czujnik położenia wału ci siada temp silnika na czujnik też ma wpływ wiec chyba bedziesz musiał wymienić
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
wstaw rurke w środek kata bo bedzie ci gwizdał jak polonez pozdrawiam
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
gratulacje dobrego zakupu , ja też mam sprowadzone ze szwajcari tylko 1.9 TDI avant jestem bardzo zadowolony ty też napewno będziesz pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
Tylko Chuck Norris potrafi kopnąć prąd
-
[B5 AFN]Czujnik doładowania
na pewno turbina za dużo ładuje pewnie chwyta ci kierowniczkę musisz dokładnie ją wyczyścić powinno wszystko wrócić do normy
-
[B5 AAH] Elektryczny wentylator chodzi cały czas
to może czujnik ciśnienia klimy padł chociaż jest pusta i i steruje wentylatorem
-
[B5 AAH]dziwne stuki
prawdopodobnie to dwumas lecz nie wykluczone że to skrzynia
-
[B5 AAH] Elektryczny wentylator chodzi cały czas
Masz klime w tym aucie ?????
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
to są te o mniejszej średnicy po odpinaj je i kompresorem przedmuchaj powinno pomóc pozdrawiam
-
[B5 AFN] Układ wydechowy
ja miałem to samo weź kup sobie opaski zaciskowe i zepnij je na wieszakach tłumika i po problemie po prostu usztywnisz cały układ pozdrawiam[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 16:44 _________________________________________________zepnij je mocno w połowie wieszaka
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
prawdopodobnie macie niedrożne przewody odpowietrzające zbiornik
-
[B5 AFN] Wymiana gumy przy przegubie - czy dawać smar ?
nie dawajcie za dożo smaru , wepchnij tylko tyle ile sie zmiesci do przegubu to wystarczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich :> i pozdrawiam wszystkich klubowiczów