Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. na P będzie się toczyć z rozwalonym przegubem (mechanizm różnicowy) a tak to lepiej sprawdzić czy ten kawałek alu nie wpadł do środka bo ci zrobi niezły roz......el w skrzyni :gwizdanie:
  2. zastanów się czy czasem nie stało się to po tankowaniu
  3. a jaki wczesniej bohater
  4. mat a4 ma 100% racji regulatory luzów zaworowych :gwizdanie:
  5. minimalny luz na łożyskach sobie zostaw nie przeszkadza w jeździe a łożysko będzie żywotniejsze :gwizdanie:
  6. w układzie nie robi sie podciśnienie tylko ciśnienie
  7. sprawdź czy nie masz ubytku płynu chłodniczego (może uszczelka pod głowicą)
  8. czujnik położenia wału ci siada temp silnika na czujnik też ma wpływ wiec chyba bedziesz musiał wymienić
  9. wstaw rurke w środek kata bo bedzie ci gwizdał jak polonez pozdrawiam
  10. gratulacje dobrego zakupu , ja też mam sprowadzone ze szwajcari tylko 1.9 TDI avant jestem bardzo zadowolony ty też napewno będziesz pozdrawiam
  11. Tylko Chuck Norris potrafi kopnąć prąd
  12. na pewno turbina za dużo ładuje pewnie chwyta ci kierowniczkę musisz dokładnie ją wyczyścić powinno wszystko wrócić do normy
  13. wojtekce odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to może czujnik ciśnienia klimy padł chociaż jest pusta i i steruje wentylatorem
  14. wojtekce odpowiedział(a) na ravman temat w Audi A4 B5
    prawdopodobnie to dwumas lecz nie wykluczone że to skrzynia
  15. wojtekce odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Masz klime w tym aucie ?????
  16. to są te o mniejszej średnicy po odpinaj je i kompresorem przedmuchaj powinno pomóc pozdrawiam
  17. ja miałem to samo weź kup sobie opaski zaciskowe i zepnij je na wieszakach tłumika i po problemie po prostu usztywnisz cały układ pozdrawiam[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 16:44 _________________________________________________zepnij je mocno w połowie wieszaka
  18. prawdopodobnie macie niedrożne przewody odpowietrzające zbiornik
  19. nie dawajcie za dożo smaru , wepchnij tylko tyle ile sie zmiesci do przegubu to wystarczy
  20. Witam wszystkich :> i pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.