Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. Panowie troszkę popisałem z Krakowianami i myślałem o bigspocie co wy na to może by wpadli do tego chłopcy z Gliwic i wtedy jest niezła frekwencja
  2. nie nie może się nam wspólnie uda spotkać na spociku kwestia dogadania się [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 00:33_________________________________________________ : Jak dla mnie Wymyślcie date, zróbcie wątek, dajcie info do odpowiednich działów i można robic big spota zaryzykuje odpowiedziec za wszystkich
  3. W niedziele zapowiada sie fajny spocik - jak mógłbym nie przyjechać Mam cały worek smyczek oczywiście że przywiozę Witam może kiedyś zabierzecie gadżety i wpadniecie na spocik do B-B zapraszamy Zamawiamy Sobie i Nam przysyłają Nam też przysyłają ale miałem na myśli zaproszenie dla Krakowian
  4. W niedziele zapowiada sie fajny spocik - jak mógłbym nie przyjechać Mam cały worek smyczek oczywiście że przywiozę Witam może kiedyś zabierzecie gadżety i wpadniecie na spocik do B-B zapraszamy
  5. teraz nie wiadomo czy łożysko czy wymieniający jest felerem .Chyba że ktoś robi to sobie osobiście wtedy to jest pewne jak się na tym zna oczywiście
  6. No to ja też podziękuję za spotkanie chociaż byłem pierwszy raz , fajnie było się podzielić wiadomościami o bo tak naprawdę to zajmuję się inną marką na co dzień
  7. nie za bardzo rozumiem z tym smarowaniem paska rozrządu i micro co roku
  8. chyba nikt nie jest w stanie zrobić tyle błędów w jednym wątku nawet dyslektyk
  9. Oj coś mi się wydaje że łożysko jeszcze raz do wymiany
  10. Igor coś tam cyknoł ale nie wiem czy juz czasem nie było za późno bo połowa ekipy się rozjechała
  11. Myślałem że będzie nas więcej w Gliwicach ale w taką pogodę nie ma się czego spodziewać i tak naliczyłem 17 [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 23:19_________________________________________________ ma się to nic nie nosi
  12. poprosiłem o zamknięcie tematu chyba przed czasem :doh1:
  13. oby w naszych spotach takich przypadków brak
  14. Dawid po wyjeździe z Żor jeszcze daliśmy ognia w tym deszczu
  15. jak znajdziesz przyczynę i ją usuniesz nie zapomnij wymienić płynu hamulcowego
  16. na allegro widziałem takie dekielki nawet podawają srednice zmierz w swoich i po sprawie
  17. tak tak jutro tam jesteśmy i to spora ekipa
  18. 1.8 na 1.8T rozumiem ale na odwrót :gwizdanie:
  19. wojtekce odpowiedział(a) na ems temat w Inne marki
    miałem GSI kadeta z tym motorkiem chodził nieźle
  20. myślę że koło 17.40 i co może sie skusisz
  21. wojtekce odpowiedział(a) na ems temat w Inne marki
    nie musisz podawać mi kodów silników opla znam sie na tym pracuje w ASO opel od 9 lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.