Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. Wahacz przerabiałem to u siebie
  2. szkoda że nie zamontował wentla na bieżniku
  3. Wymień filtr paliwa
  4. jak zrobić logi jak auto nie pali
  5. pierscienia segera nie znajdziesz bo on jest umieszczony na koncu wieloklina jest to seger rozprężny zdarza się czasem że trzeba naprawde mocno pier......... żeby przegub zeskoczył
  6. no ja też może sie spóźnie ale napewno dojadę [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 17:22_________________________________________________Sławek (proton)nie zapomnisz o VAG dla mnie :>
  7. Witam od pewnego czasu pojawia się błąd zapisany w sterowniku silnika 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent brak możliwości wykasowania. auto chodzi normalnie choć ostatnim razem przy odpalaniu pojawił się problem. Silnik palił i gasł po podłączeniu Vag problem z immo czy to ma coś wspólnego z błędem tkwiącym w sterowniku silnika. Proszę o podpowiedź
  8. lepiej jeszcze nie oddawaj do warsztatu bo ci go jeszcze nie naprawi do soboty ;( weź rower albo zabierz się z kimś dobre z tym rowerem
  9. lepiej jeszcze nie oddawaj do warsztatu bo ci go jeszcze nie naprawi do soboty ;(
  10. to spoko paru nas bedzie wiec dogadamy sie co do sobotniego wyjazdu
  11. nie wiem jak reszta ekipy ale ja mogę wpaść na 19-tą zresztą tak mam do Ciebie sprawę pamiętasz o programie
  12. tak czy tak ktoś napewno pojedzie tylko kwestia dogadania się o której i skąd startujemy
  13. w sklepach motoryzacyjnych można kupić spray przeciwko piszczeniu hamulców tzn ANTYPISK choć nie zawsze to pomaga :gwizdanie:
  14. wojtekce odpowiedział(a) na Wujek temat w Audi A4 B5
    tu masz tył komplet http://moto.allegro.pl/item432999377_tarcze_pelne_na_tyl_klocki_audi_a4.html[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 21:10_________________________________________________tu są przednie http://moto.allegro.pl/item439268817_sportowe_tarcze_klocki_audi_a4_vw_passat_superb.html
  15. jeszcze kąt wtrysku sprawdź
  16. moze wpadnij na spota w srode to pogadamy
  17. podłącz VAG-a i sprawdź błędy
  18. wymień zaworek powinno być ok
  19. Jak nic mi nie wyskoczy do tego czasu to też wpadnę
  20. pod maską po prawej stronie silnika zdejmij osłone górną wtedy zobaczysz dokładnie to co jest na tym zdjęciu
  21. nie jest tak źle baranek wystarczy
  22. lepiej od razu zabezpieczyć bo wcześniej czy później tak cię to czeka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.