Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 AJM] Skrzypnięcie przy ruszaniu z miejsca.
Wahacz przerabiałem to u siebie
-
Strefa Śmiechu
szkoda że nie zamontował wentla na bieżniku
-
[B5 AFN] Utrata mocy, biały dym
Wymień filtr paliwa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki Proton za program
-
[B5 AFN] Utrata mocy, biały dym
jak zrobić logi jak auto nie pali
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pierscienia segera nie znajdziesz bo on jest umieszczony na koncu wieloklina jest to seger rozprężny zdarza się czasem że trzeba naprawde mocno pier......... żeby przegub zeskoczył
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja też może sie spóźnie ale napewno dojadę [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 17:22_________________________________________________Sławek (proton)nie zapomnisz o VAG dla mnie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzisiaj o 19-tej pod auchan
-
[B5 AFN] Pojawiający się błąd w AFN
Witam od pewnego czasu pojawia się błąd zapisany w sterowniku silnika 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent brak możliwości wykasowania. auto chodzi normalnie choć ostatnim razem przy odpalaniu pojawił się problem. Silnik palił i gasł po podłączeniu Vag problem z immo czy to ma coś wspólnego z błędem tkwiącym w sterowniku silnika. Proszę o podpowiedź
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lepiej jeszcze nie oddawaj do warsztatu bo ci go jeszcze nie naprawi do soboty ;( weź rower albo zabierz się z kimś dobre z tym rowerem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lepiej jeszcze nie oddawaj do warsztatu bo ci go jeszcze nie naprawi do soboty ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to spoko paru nas bedzie wiec dogadamy sie co do sobotniego wyjazdu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem jak reszta ekipy ale ja mogę wpaść na 19-tą zresztą tak mam do Ciebie sprawę pamiętasz o programie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak czy tak ktoś napewno pojedzie tylko kwestia dogadania się o której i skąd startujemy
-
[B6 AWX] Piski podczas hamowania
w sklepach motoryzacyjnych można kupić spray przeciwko piszczeniu hamulców tzn ANTYPISK choć nie zawsze to pomaga :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
tu masz tył komplet http://moto.allegro.pl/item432999377_tarcze_pelne_na_tyl_klocki_audi_a4.html[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 21:10_________________________________________________tu są przednie http://moto.allegro.pl/item439268817_sportowe_tarcze_klocki_audi_a4_vw_passat_superb.html
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem na zimno 1.9 Tdi
jeszcze kąt wtrysku sprawdź
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moze wpadnij na spota w srode to pogadamy
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem na zimno 1.9 Tdi
podłącz VAG-a i sprawdź błędy
-
[B5 AFN] Zawór odcinający paliwo
wymień zaworek powinno być ok
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak nic mi nie wyskoczy do tego czasu to też wpadnę
-
[B5 AFN] Zawór odcinający paliwo
pod maską po prawej stronie silnika zdejmij osłone górną wtedy zobaczysz dokładnie to co jest na tym zdjęciu
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
nie jest tak źle baranek wystarczy
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
lepiej od razu zabezpieczyć bo wcześniej czy później tak cię to czeka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie jedzie ktoś czy jak :?: