Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. szczerze to myślałem że w ASO te ramiona i pióra bedą droższe :gwizdanie:
  2. do picia tylko dwóch reszte nie dało rady brak kierowców ogólnie pełen luzik
  3. Igor jeszcze raz GRATULACJE dzięki ekipe za spotkanie fajnie było i pogoda nawet dopisała
  4. Witam mam pytanie czy do fona LG KU990 Viewty można wrzucić GPS może ktoś ma taki prosze także o opinie ?
  5. no panowie ja sie postaram wpaść .Dawid co masz nieszczelny IC ?
  6. Na szczęście nie Wymieniam wycieraczki na te nowego typu. Okazało się też w sobotę, że mam zły zaworek sterujący pracą EGR-a no i trzeba wymienić. Aż szkoda gadać ile to cudo kosztuje ;( to na pewno a nie szukałeś z używki ?
  7. hej a co niunia Ci sie popsuła :gwizdanie:
  8. przy takim poborze oleju powinien kopcić niebieskawo
  9. no to jak sprzedana to na środe mamy kumulację
  10. gratulacje zakupu ładniutka mam identisz
  11. wyczyść kierowniczki turbinki
  12. diagnozę można by było postawić po demontażu głowicy
  13. uuuups widzę że może zabraknąć miejsca na parkingu
  14. Cześć Marcin co taki rozgadany jesteś ? male problemy zyciowe widziałem twoją a6 gdzieś na allegro czy otomoto nie sprzedałeś
  15. Igor no to GRATULACJE widziałem na you tube to maleństwo dla nowego klubowicza.[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 09:15_________________________________________________ Cześć Marcin co taki rozgadany jesteś ?
  16. wojtekce odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    cieknie prawdopodobnie z pod głowiczki pompy wtryskowej sam tego nie uszczelnisz ze względu na to że nie dasz rady sobie ustawić dawki paliwa podjedź lepiej do warsztatu specjalizującego sie pompami
  17. no wiesz ale jak sie rozmyślisz to ja jestem następny w kolejce na przygarnięcie czerwonej sierotki
  18. ten kawał jest naprawde rewelka :polew: :polew:
  19. wojtekce odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie przesadzajcie przemalować całe auto na czarno wymienić dekiel na silniku, konsole środkową i bedzie git
  20. no to spoko bo już sie bałem że sam bedziesz :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.