Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pomyśl o felgach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szczerze to myślałem że w ASO te ramiona i pióra bedą droższe :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do picia tylko dwóch reszte nie dało rady brak kierowców ogólnie pełen luzik
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Igor jeszcze raz GRATULACJE dzięki ekipe za spotkanie fajnie było i pogoda nawet dopisała
-
Telefon LG KU990 Viewty czy można wgrać GPS ?
Witam mam pytanie czy do fona LG KU990 Viewty można wrzucić GPS może ktoś ma taki prosze także o opinie ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie żartuj w nie zejdą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no panowie ja sie postaram wpaść .Dawid co masz nieszczelny IC ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na szczęście nie Wymieniam wycieraczki na te nowego typu. Okazało się też w sobotę, że mam zły zaworek sterujący pracą EGR-a no i trzeba wymienić. Aż szkoda gadać ile to cudo kosztuje ;( to na pewno a nie szukałeś z używki ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hej a co niunia Ci sie popsuła :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będę :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Silnik bierze dużo oleju po regeneracji turbosprężarki i zmianie oleju na syntetyczny
przy takim poborze oleju powinien kopcić niebieskawo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to jak sprzedana to na środe mamy kumulację
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 AFN] Mój nowy nabytek
gratulacje zakupu ładniutka mam identisz- [B5 AFN] Przy 3000 obrotów trace doladowanie!!!
wyczyść kierowniczki turbinki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 AFN] po wymianie uszczelki pod głowicą z tłumika leci woda (płyn chłodniczy)
diagnozę można by było postawić po demontażu głowicy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uuuups widzę że może zabraknąć miejsca na parkingu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cześć Marcin co taki rozgadany jesteś ? male problemy zyciowe widziałem twoją a6 gdzieś na allegro czy otomoto nie sprzedałeś- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Igor no to GRATULACJE widziałem na you tube to maleństwo dla nowego klubowicza.[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 09:15_________________________________________________ Cześć Marcin co taki rozgadany jesteś ?- [B5 AFN] POMPA
cieknie prawdopodobnie z pod głowiczki pompy wtryskowej sam tego nie uszczelnisz ze względu na to że nie dasz rady sobie ustawić dawki paliwa podjedź lepiej do warsztatu specjalizującego sie pompami- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiesz ale jak sie rozmyślisz to ja jestem następny w kolejce na przygarnięcie czerwonej sierotki- Strefa Śmiechu
ten kawał jest naprawde rewelka :polew: :polew:- audi
nie przesadzajcie przemalować całe auto na czarno wymienić dekiel na silniku, konsole środkową i bedzie git- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to spoko bo już sie bałem że sam bedziesz :gwizdanie: - [B5 AFN] Mój nowy nabytek