Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. Witam poszukuje namiaru na kolegów z wojska którzy służyli w latach 94 i 95 w Mińsku Mazowieckim na kompani zabezpieczenia pozdrowienia dla rezerwistów
  2. nakładki z nierdzewki są http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d8089b6f9452261.html
  3. właśnie golf III nie ma ducha masz rację nie ten dział ale najpierw wole zapytać w naszym rejonie
  4. a ja mam też naklejeczki także kolego Wihajster może ubijemy biznes na spocie kto da więcej [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 21:07_________________________________________________ z tym nie bedzie problemu Proton jest zawsze [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 21:10_________________________________________________aha zapomniałem potrzebuje suszarke (turbo) do 1Z ma może ktoś ?
  5. ... takie automatyczne zabezpieczenie przy pozarze faktycznie daje zabezpieczenie
  6. Najwyzszy czas wpasc do nas co nie
  7. Ejjjjj hejka Co sie z Toba dzialo miesiac nie dales zycia
  8. heloo nie do końca jestem słabo z dostawcami :ON:ale troche sie znam na 1.9 TDI i myśle że chyba Ci pomogę[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 22:53_________________________________________________ Ojj Proton jakis Ty dobry [br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 23:00_________________________________________________Wihajster powiedz mi czy wpadniesz kiedys na spota :co:
  9. Proton mi sie podoba tylko trzeba aktualne zdjęcia zrobić najlepiej pod sarnim kiedy frekwencja bedzie największa
  10. uuupss to był mega spot dla nieobecnych
  11. hej sorki że dzisiaj mnie nie było ale mam tyle roboty że nie wiem gdzie quwa łapy wsadzić
  12. denerwujące jest na pewno mam taki sam problem
  13. Oj jak my was nie wspomożemy to za nie długo bedzie po spocikach zorganizowanie to jest to
  14. Uwierz ale paliwo nie ma nic w tym wspólnego
  15. Je leję od 3 wymian Motul X-Cess 8100 5W40 i nie narzekam potwierdzam tez jezdze na Motulu i jest cool :gwizdanie: PS.panowie mam jedna smycz klubowa do sprzedania reflektuje moze ktoś?? ja bym był chętny
  16. jak miałeś nieszczelność na IC to bedzie chyba nowa moc
  17. Trzeba było od razu pisać że masz do gaśnicy bezpośredni dostęp z powodu lokalizacji zmieniarki
  18. A wiec moim zdaniem nie ma różnicy gdzie ja sie trzyma Moim zdaniem to wielka różnica.Przy załadowanym bagażniku do pełna chciałbym Cię zobaczyć w potrzebie jej natychmiastowego użycia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.