Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 1Z] Problem z uruchomieniem silnika - świece żarowe nie grzeją
podłącz vaga spr czujnik temp silnika
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
masz farelkę na 12V :polew:
-
[ALL] Co za mróz
no to jutro bedziesz miał kwasa :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Kody klimatronika - nie grzeje . Problem u mnie rozwiązany!
duży wymień termostat to zobaczysz
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania umiera (?)
i to jak najszybciej
-
[B5 AJM] Traci moc
potwierdzam diagnoze kolegów kierowniczki do czyszczenia przerabiałem to
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy
zamarzł wymień filtr paliwa
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania umiera (?)
To że pompa Ci padła to nadmiar płynu i bączki z tym nie mają nic wspolnego chyba że nalałeś płyn nie taki jak ma być
-
[B5 AFN] klubowa audiczka
udokumentowane ???
-
[B5 AFN] Mod mojego autka
szczerze to szkoda kasy na taki mod tym bardziej że masz turbo od AWX na standardzie robisz 140 PS przy dobrej kondycji silnika oczywiście trzeba było IC zmienić a potem zawirusować jak koledzy wyżej wspomnieli
-
[B5 AFN] klubowa audiczka
jaki przebieg bo wydaje mi sie że duży :gwizdanie:
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
miałem przez 8 lat dobermana gdyby nie nowotwór miałbym go dalej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
naklejki woze w aucie od dwoch tygodni :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie a jak ze spotem srodowym bedzie ktos czy jak :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
słuchajcie powiem jasno i bez sciemy bo troche sie na tym znam jechałem na Wrocław 160 i więcej przez dłuższy czas i zaswiecił sie abs z kontrolką czerwoną od płynu hamulcowego zatrzymałem sie na 5 sek zgasiłem motor odpaliłem wszystko pogasło pojechałem dalej w domu podłączyłem VAGA i CO i nie zapisał sie żaden błąd w ABS więc nie macie racji koledzy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Igor ja mam to samo co ty tylko musze te 160 jechac przez co najmniej pół godz i nie mam zadnych kodów usterek zapisanych w sterowniku abs :gwizdanie:myśle ze to nie bedzie problem czujników
-
[ALL B5] padł napinacz paska rozrządu
poskładaj rozrząd i sprawdź kompresje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
prosze prosze gratulacje ktoś tu dostał awans :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 20:14_________________________________________________ a z kim byłeś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to masz kondycje dwa dni :polew:
-
[B6 AWX] Napinacz hydrauliczny paska rozrządu
załóż nowy pasek nie ryzykuj koszt niewielki samego paska a bedziesz miał pewniaka
-
[B6 ALT] Brak stabilności toru jazdy
sprawdź opony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:ja odpuszczam na przyszły tydzień
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/22628/najszybsze_raczki_tym_razem_bez_oszustwa/ :shocked:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzcie na to http://www.smog.pl/wideo/22628/najszybsze_raczki_tym_razem_bez_oszustwa/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
albo z parkingu wyjeżdza po spocie :polew: no ja wyjeżdzałem z 20 min przejeb...... z wyjazdem [br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 21:18_________________________________________________ale mamy setkę to trzeba uczcić