Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. podłącz vaga spr czujnik temp silnika
  2. no to jutro bedziesz miał kwasa :gwizdanie:
  3. i to jak najszybciej
  4. wojtekce odpowiedział(a) na Bananek1979 temat w 1.9TDI
    potwierdzam diagnoze kolegów kierowniczki do czyszczenia przerabiałem to
  5. zamarzł wymień filtr paliwa
  6. To że pompa Ci padła to nadmiar płynu i bączki z tym nie mają nic wspolnego chyba że nalałeś płyn nie taki jak ma być
  7. udokumentowane ???
  8. szczerze to szkoda kasy na taki mod tym bardziej że masz turbo od AWX na standardzie robisz 140 PS przy dobrej kondycji silnika oczywiście trzeba było IC zmienić a potem zawirusować jak koledzy wyżej wspomnieli
  9. jaki przebieg bo wydaje mi sie że duży :gwizdanie:
  10. miałem przez 8 lat dobermana gdyby nie nowotwór miałbym go dalej
  11. naklejki woze w aucie od dwoch tygodni :polew:
  12. panowie a jak ze spotem srodowym bedzie ktos czy jak :gwizdanie:
  13. słuchajcie powiem jasno i bez sciemy bo troche sie na tym znam jechałem na Wrocław 160 i więcej przez dłuższy czas i zaswiecił sie abs z kontrolką czerwoną od płynu hamulcowego zatrzymałem sie na 5 sek zgasiłem motor odpaliłem wszystko pogasło pojechałem dalej w domu podłączyłem VAGA i CO i nie zapisał sie żaden błąd w ABS więc nie macie racji koledzy
  14. Igor ja mam to samo co ty tylko musze te 160 jechac przez co najmniej pół godz i nie mam zadnych kodów usterek zapisanych w sterowniku abs :gwizdanie:myśle ze to nie bedzie problem czujników
  15. poskładaj rozrząd i sprawdź kompresje
  16. prosze prosze gratulacje ktoś tu dostał awans :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 20:14_________________________________________________ a z kim byłeś
  17. załóż nowy pasek nie ryzykuj koszt niewielki samego paska a bedziesz miał pewniaka
  18. sprawdź opony
  19. :hi:ja odpuszczam na przyszły tydzień
  20. http://www.smog.pl/wideo/22628/najszybsze_raczki_tym_razem_bez_oszustwa/ :shocked:
  21. patrzcie na to http://www.smog.pl/wideo/22628/najszybsze_raczki_tym_razem_bez_oszustwa/
  22. albo z parkingu wyjeżdza po spocie :polew: no ja wyjeżdzałem z 20 min przejeb...... z wyjazdem [br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 21:18_________________________________________________ale mamy setkę to trzeba uczcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.