Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. jaki przekaźnik ?
  2. tak zrobie [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 20:31_________________________________________________zgaszony około godziny na spocie więc nie ostygł odpalony przed ruszaniem jakieś 10 min ruszam daje but i kicha kopcił i nie chodził na wszystkie potem mu przeszło nawet go nie gasiłem może zbieg okolicznosci jutro podepne vag to zobaczymy
  3. rdza osiada potwierdzam diagnoze kolegów wyżej
  4. ty przecież chyba wiem ale takie coś tak czy tak nie powinno mieć miejsca
  5. Super wskoczyłem na listę :> to bedzie sie działo
  6. drugi raz taki przypadek miałem a jeszcze nie podłączyłem vaga :gwizdanie:
  7. przy starcie gaz a tu kopa dymu i nie jedzie za chwile mu przeszło Dawid mówi że po wirusie to norma [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________zdarzyło Ci sie tak może ???
  8. fajnie fajnie choć mnie dzisiaj wkurzyła przy starcie więc sie jej dostało
  9. he dowcipny :polew: :polew: niech ktos zabierze vaga:] jak nie zapomne to wezme
  10. kolega pewnie miał na myśli odpalanie po dłuższym postoju
  11. a ja będę a jeżeli chodzi o 1.8 Turbo to nie jest na rope więc nie wypowiadam sie na ten temat
  12. lub mieć ze soba 2 młode dupeczki albo farelke :polew:
  13. chyba tylko tak http://www.a4-klub.pl/smf/rusza_iii_edycja_ramek-t57891.0.html;topicseen
  14. wojtekce odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jak nie podłączysz vaga to nie będziesz wiedział
  15. nie za bardzo czarna kiera do jasnego środka ale to moje zdanie
  16. wojtekce odpowiedział(a) na sieeq temat w Audi A4 B5
    kontrolka immo
  17. klucz nasadowy długi 10

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.