Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co sie nie odzywa :bicz3: były i jak słyszałem ze były juz wstępne rozmowy o czipsie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster i Dawidbori dzięki za przejażdżkę mały od Igora jest ogólnie udany spot nawet frekwencja dopisała [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:48_________________________________________________ co sie nie odzywa :bicz3:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja oczywiście jutro zawitam Dawid nie zapomnij o Vagu
-
[B5 APT] Dziwny hałas z tyłu podczas zwalniania
nie huczy to czasem po wymianie opon
-
[B5 AFN] Uszczelniacze do głowicy
ostatnio wymieniałem 12 zapłaciłem chyba 15 zł za cały krociec wraz z uszczelka firma TORPAN jak dobrze pamiętam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to chyba miałeś niezłą sobótkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pany tak cobyście se hond nie pokupowali [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 21:24_________________________________________________Eeee co tak cicho kto bedzie w środe ja sie pisze
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
kąt wtrysku do regulacji i powinno być
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja nie mam auta na rower troche zimno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak Dawid zrobiłeś z ABS-em
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem czy sie opłaca bo jak ostatnio tam dojechalismy to wydawało sie to spot B-B i Gliwic
-
[ALL B6] Dziwne odgłosy z deski rozdzielczej
a macie płyn w układzie chłodzenia ? :gwizdanie:
-
[B5 AJM] CZY padła TURBINA? Dziwnie gasnie...
obstawiam układ zasilania
-
[ALL B5] Czy ten rozmiar felg będzie pasował ?
proponuje poprawić temat
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
czujnik na bank
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wrzuć nowy wątek na forum casting na klubowiczkę Ekipy B-B
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewnie że byłem a co Ci sie tak odmieniło? a w sumie to dobrze bo u nas kibice jakiś niewypał odkopali
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to na 99% będzie nas już pięciu
-
[ALL B5] Jaka śruba do mocowania zderzaka przedniego??
podjedź na szrot pewnie ci dają za darmo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to spoko jest nas juz czterech
-
[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D
full wypas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hej wszystkim i jak ? będzie jutro ktoś oprócz Protona oczywiście :tongue4:
-
[B5 ADP] wymiana rozrządu
było http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4237.0.html;highlight=rozrz%B1d+adp
-
[B5 AFN] Kontrolka rezerwy paliwa
popraw temat (kontrolka benzyny) a odpowiedz już była
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:panowie jest taki gość Wihajster do którego immo to najmniejszy problem zgłoście się do niego