Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki sobie czerwony samochód...

c67196273lc2.jpgw640.pngc67196277sy6.jpgw640.pngc67196278lj2.jpgw640.png

dodatkowo ma niby: klime, skóre, tempomat (nie iwem jak to wlaczyc :D ). webasto (próbuje opanowa :D ), 2 poduszki, elektryka szyb lusterek i szybera ;), wiecie moze jak dziala spryskiwacze lamp? :kox:

Opublikowano

sciagnij te ozdoby

Opublikowano

czerwony jest extra... sam mam taki :good:

Opublikowano

Fajny środek :good: tylko ten automat mi by nie pasował.

Opublikowano

full wypas :good:

Opublikowano

fajny wypas , jak sie jezdzi automatem z takim silnikiem?

Opublikowano
  • Autor

kiedyś miałem audi 100 c4 (nie cygaro :cool1:) w automacie 2.3E zklimą palił... ym- wystarczająco aby go sprzedac :kox:

tutaj te cztery biegi... ale chyba każdy nastepmny moj to bedize automat :wink4:

jazda troche kłopotliwa na sniegu... :D bo mam letnie :D wczoraj kupiony dopiero- a jutro zamiezam jakies zimowki kupic to wtedy conieco powiem jak sie jedzie :kox:

Opublikowano

Rewelka :good: Widać gołym okiem że zadbana furka. Najbardziej zazdroszczę Ci tej skóry :wallbash:

Opublikowano

Fajna bogatsza opcja :good:

Oby Ci długo służyła :)

Opublikowano

bardzo ładny avant :) bo czerwony, taki jak mój :D z zewnątrz są identyczne, Ty masz w środku lepszy wypasik :D pozdrawiam i oby OOOO się sprawowało

Opublikowano

Ładna, zwłaszcza w środku :good: A co do spryskiwaczy reflektorów to trzeba trochę dłużej przytrzymać spryskiwanie szyby i lampki też się umyją :>

Opublikowano
  • Autor

taaa... oby służył ;)

Ładna, zwłaszcza w środku :good: A co do spryskiwaczy reflektorów to trzeba trochę dłużej przytrzymać spryskiwanie szyby i lampki też się umyją :>

hehe :kox: tak też myślałem.... :gwizdanie: :>

Opublikowano

Ładny środek ... no z wyjątkiem " lasu" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładny środek ... no z wyjątkiem " lasu" :wink4:

juz wywalone :gwizdanie:

Opublikowano

kiedyś miałem audi 100 c4 (nie cygaro :cool1:) w automacie 2.3E zklimą palił... ym- wystarczająco aby go sprzedac :kox:

tutaj te cztery biegi... ale chyba każdy nastepmny moj to bedize automat :wink4:

jazda troche kłopotliwa na sniegu... :D bo mam letnie :D wczoraj kupiony dopiero- a jutro zamiezam jakies zimowki kupic to wtedy conieco powiem jak sie jedzie :kox:

Cześć, fajny wypasik, kto raz popróbuje automatu...

A ten Twój ma 4 biegi?

Opublikowano
  • Autor

Cześć, fajny wypasik, kto raz popróbuje automatu...

A ten Twój ma 4 biegi?

ten czerwieniak to tak- 4... stare auto :rolleyes:

Opublikowano

Ładny avancik :good: To coś na zderzakach mi nie podchodzi i wokół tylnych lamp wygląda jakby był chrom z metra cięty, jeśli tak to :no: No i środek fajny

Opublikowano
  • Autor

Ładny avancik :good: To coś na zderzakach mi nie podchodzi i wokół tylnych lamp wygląda jakby był chrom z metra cięty, jeśli tak to :no: No i środek fajny

kwestia gustu : )

mi sie nawet podobają te tatuaze :decayed:

Opublikowano

faktycznie ta czerwień mi jakoś nie pasuje,ale ogólnie widać ze zadbane auto i dobry motor

Opublikowano

Cześć, fajny wypasik, kto raz popróbuje automatu...

A ten Twój ma 4 biegi?

ten czerwieniak to tak- 4... stare auto :rolleyes:

Mój ten sam rocznik - ma 5.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.