Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
albo z parkingu wyjeżdza po spocie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wesołych Świąt od Ekipy B-B http://www.pino.pl/mikolaj-waldek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakie okoliczności święta zaczynają sie od jutra wieczora :bicz3: dla nieobecnych
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton z Protonem i Protonów rodzina nie do końca
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak kto sie pisze na wtorkowy spocik
-
[B5 AFN] Czujnik koła zamachowego...
immo Ci siadło prawdopodobnie podłącz Vaga
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pany to tak konkretnie umawiamy sie na wtorek tylko ciekawe czy bedzie miejsce na alejce W [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 20:40_________________________________________________ porównywaliśmy ostatnio 4300k do 6000k i jednak stawiam na 6000k jak bym mial kupować
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Porter nie zopomne o naklejkach jak sie przypmnijcie przed spotem tak sie dogadywaliśmy przecież jutro wrzucę je do auta i se bede je woził do wtorku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widze ze jestesmy pod obserwacją
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajnie było chociaż frekwencja nie za bardzo może we wtorek za tydzień uda sie spotkać w większym gronie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
need for speed sie szykuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nieźle niektóre tyle w 1.9 TDI mają zaznaczam nie seria
-
[B5 AHU] jaką siłą dokręcić łozyska z tyłu
i tu masz wyczerpującą odpowiedź
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to jutro tokyo drift
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
grzej grzej lutownice lepiej na jutro
-
[B5 AHL] problem z przednimi światłami przeciw mgielnymi??????
raczej większy niż 12V nie może płynąć
-
[B5 APT] Dziwny dzwięk przy odpaleniu
było już nie raz
-
[B5 ADP] Jak dostać się do nagrzewnicy ?
ja wypłukalem wężem a potem kupiłem środek do odkamieniania układu i teraz grzeje jak pojeb.......
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szkoda
-
[ALL B5] Czy to dobre klocki hamulcowe ?
z tanich klocków MINTEX
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hej wszystkim co tak cicho dzień przed spotem a tu nikt się nie odzywa co ja i proton będziemy sami
-
[B5 AFN] quattro - Program w goodhope - prosze o opinie
wykres
-
Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
może kupi auto z udokumentowanym przebiegiem 990 tys km i pyknie reszte bez jęknięcia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
masz całkowitą rację bedzie efektywniejsza i bardziej dynamiczna jazda
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co sie nie odzywa :bicz3: i jak słyszałem ze były juz wstępne rozmowy o czipsie rozmowy rozmowami ale wirusik zatwierdzony