Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. dobra dobra pogadamy na ten temat na spocie w środe hehehe
  2. nie wiem jak u was ale u mnie strasznie długo sie te zdjęcia otwierają
  3. no tak z każdego miejsca parkingowego zostały tylko dwa czarne paski po ekipie B-B
  4. :gwizdanie: dymi cóż motor do kapy
  5. Fajnie było dzięki za wyjazd wstawcie zdjęcia jak macie
  6. Dzięki za fajny spocik :good:choć jestem troche rozczarowany frekwencją ze strony Katowic
  7. dobre radio szczególnie wejscie na płyty
  8. sprawdź czy się nie zapowietrza i wymień filtr paliwa
  9. uu może z zakonnicami wyjdzie mu lepiej :> :> uupss nie sądze :bicz3:
  10. będziemy w pszczynie na mac donaldzie 0 15.20 wyrobisz???[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 20:14_________________________________________________igor napisz mi na pw twój tel kom zadzwonie przed startem
  11. jeszcze jest potrzeba zamontowania przekaźnika bo za jakiś czas wypali styki wyłącznika i po jeździe
  12. Klikajcie na ten link trzeba gościowi pomóc sie klika, ale d*pą z to ładną sie założył gdyby była brzydka nie miał by takiej motywacji
  13. Klikajcie na ten link trzeba gościowi pomóc
  14. nie mieszaj tak olei bo bedzie lipa zmiana nic Ci nie pomoze wymien uszczelka sama uszczelka to koszt okolo 30zl a wymiana u mechaniora od 80 do 130zl ja bym nie dawał silikonu nie jest tam wcale potrzebny w fabryce nie składają na silikonie tylko porządnie wyczyść obie płaszczyzny
  15. już na forum gliwickim im napisałem że nie bedziemy wczesniej niż o 16-tej
  16. Ekipa z Bielska w sobote bedzie koło 16-tej nie da rady wczesniej większośc pracuje
  17. w/g mnie też poduszki silnika lub skrzyni :gwizdanie:
  18. dokładnie myśle ze to jest to niczym sie nie przejmuj nalej dobrego oleju
  19. co Ci padło jak można wiedzieć
  20. zawału bym chyba dostał gdybym to kupił :doh1:
  21. tak zawsze tam jest syf czarny wyczyść i składaj :>
  22. zatkana chłodnica jak kolega wyżej wspomina lub pompa wody nie daje obiegu
  23. zrób zastrzyk do wszystkich wahaczy ciężko to zdiagnozować u mnie akurat był górny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.