-
[B5 AGB] Pomoc w wyborze sprzęgła
Dzięki chłopaki. To skieruje sie w strone ASO. a co do sachs to widzialem za ok. 1300zl sama tarcz. Pozdrawiam. [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 02:12_________________________________________________A S4 jest po programie
-
[B5 AGB] Pomoc w wyborze sprzęgła
siadło mi sprzęgło, jakiej firmy mozecie mi polecić pozdr Myślalem nad serwisem. Myślałem nad sachs, ale nie wiem dokładnie, moze ktoś coś zaradzi.
-
[B5 AGB] Kto wie czy w okolicach poznania lub leszna robi wydechy z kwasówki ?
Witam , chialem wymienic tylnia czesc, tlumnik srodkowy i koncow i tylnia czesc zrobic z wiekszej srednicy rur. Kto wie czy w tych oloicach znajduje sie jakas firma, a jak nie ma to wogole gdzie sie znjaduje.
-
[B5 AGB] Montaż pipercrosa - czy ktoś pomoże ?
Dziekiii stary [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 11:56 _________________________________________________Nie moge go znalezc
-
[B5 AGB] Montaż pipercrosa - czy ktoś pomoże ?
Prosiłbym o linka lub obszerny opis. Pozdrawiam
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Ma ktos zdjecia z montazu lub obeszerrny opis i jaki filtr pipercrosa do 2,7 bi turbo pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam wszystkich Tomek z tej strony. Mam audi S4 B5 Pozdrawiam
PejekS4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta