Treść opublikowana przez lnn
-
[ALL B5] Drzwi opadają
moze wlasnie odkryles ze Twoje auto bylo bite? :mrgreen:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
z lakierem zeszlo :roll:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
nie przerabialem a mam auto z 98 [ Dodano: 2006-06-05, 05:11 ] no po ktorym to jest lifcie?
-
jak czesto myjecie swoje auto?
heh ale czasem jest tak ze umyje sie autko a na drugi dzien cholerny deszcz ;/ i znow cale brudne ;/ jeszcze luzik jak sie nie trafi na jakies piaski i bloto to od wody az taki brudny nie jest, a na granatowym troche jednak widac brud :] swoja droga nawet na trasie kiedy jest sucho cale auto sie ukurzy tylko nie wiem wlasnie jakim cudem to sie dzieje :shock: chyba te wiatry z pol :roll:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
yy nie czaje, pomiedzy tdi a benzynka to wiem ze w tdi jest dwie rureczki w dol a w benzyniaku 1.8, 1.6 jest jeden a w 1.8 t czy 2.6? :> co za roznica?
-
jak czesto myjecie swoje auto?
a sol ktora zostaje na samochodzie? :> czasem trzeba przeplukac
-
Nowa atrapa
ten lewy kierunek jakis krzywy, czyzby auto po dzwonie czy krzywo wsadzone ?
-
jak czesto myjecie swoje auto?
a no wlasnie ja mam kilka rysek po myjni :/ czym to zamalowac? i takie po kamyczkach na masce z autostrady ;/
-
jak czesto myjecie swoje auto?
a to w jakim celu? :scratch:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
niemozliwe bo jak pisze 97-98 pierwszy lift 99-01 drugi lift i piękne czerwone tylnie lampy z białym clearem http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Rueckleuchten-Klarglas-Heckleuchten-Rot-Weiss_W0QQitemZ8050284049QQcategoryZ57323QQrdZ1QQcmdZViewItem to wychodzi na to ze sa po II bo widac ze sa identyko, w tych I-wszych wsteczny byl o jeden wyzej a jeden czerwony nizej z tego co zauwazylem. tak jak tu widac, 1 od lewej ma wsteczny tak jakby 2 czerwone od dolu segmenty, a po II lifcie ma tylko jeden czerwony segment od dolu (ten po prawej)
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
...na tylnej klapie? :]
-
Nowa atrapa
hehe mi sie osobiscie taki grill nie podoba a co do tego dyndzla do otwierania to ciekawe rozwiazanie
-
jak czesto myjecie swoje auto?
hehe ankiety nie ma bo za duzo opcji musialoby byc :mrgreen: ...ale wpisujcie co ile mniej wiecej dni bo ja myje co tydzien okolo i sie zastanawiam czy nie za czesto i czy dobre to dla lakieru ;>
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
ja osobiscie w a4-ce posiadam takie: to chyba po 2 facelifcie wg. mnie bomba :mrgreen: seryjne sa najlepsze po co wioche robic z samochodu i lexusy zakladac, wogole mi sie nie podobaja takie swiatla :]
-
jak czesto myjecie swoje auto?
ankieta co ile dni/tygodni/miesiecy, wpisywac!
-
zimny nawiew
dzieki za wskazowki sproboje to zrobic :> [ Dodano: 2006-05-27, 22:18 ] dzieki chlopaki za info, rzeczywiscie ten filtr smierdzi tak jak smierdzi z nawiewow kiedy dzialaja :> a powiedzcie mi wie ktos ile ten filtr ma centymetrow dlugosci i ile ok. moze kosztowac?
- zimny nawiew
- zimny nawiew
-
zimny nawiew
hm a macie jakas instrukcje albo wskazowki gdzie znajde ten filtr ew. jak go mam wyczyscic (czym) ?
-
zimny nawiew
hehe o dokladnie tak nazwalbym ten zapach :/ a jak zaczne wlaczac to zmieni sie to? bez wymiany filtrow :>?
-
zimny nawiew
jak wlacze zimny nawiew to z deka zapier* tzn smierdzi, co moze byc przyczyna? :?
-
[ALL] Czym umyć skutecznie felgi?
nie moge domyc takiego rozgrzanego asfaltu ktory sie przykleil :| czym to domyc?